Survivor Şampiyonu Kim Olmalı?

Her gün saçma sapan konu açımları fazlalaştı dün daha biri aşk acısını anlatıyordu böyle giderse forum saçma sapan yerlere gidebilir.
O zaman forumda bir yazı paylaşsınlar ve teknoloji harici bir konu paylaşmayı yasaklasınlar. Ayrıca konu dışı adı altında bu konuyu açtım ve eğer memnun değilseniz gidin diğer konularla ilgili tartışmalara göz atın. Forum bana bu konuyu açma hakkı vermiş ve bende bunu kullandım, sizene.

O zaman forumda bir yazı paylaşsınlar ve teknoloji harici bir konu paylaşmayı yasaklasınlar. Ayrıca konu dışı adı altında bu konuyu açtım ve eğer memnun değilseniz gidin diğer konularla ilgili tartışmalara göz atın. Forum bana bu konuyu açma hakkı vermiş ve bende bunu kullandım, sizene.

İyi de bura yeri değil çok takip etmedim konuyu 1 tane bile sorunuza cevap veren oldu mu?

Kü.

Arkadaşlar malum final geldi. Sizce şampiyon kim olmalı? Şahsen ben ağlak biri yerine her haksızlığa karşı duran ve yalnız kalsa bile pes etmeyen barış'ı destekliyorum. Son ay sakatlıklardan dolayı iyi yarışamaması umurumda değil. Çünkü ona yapılan haksızlıkları ve Cemal'in her şeye ağlamasını unutmadım.

Kim hakkediyor ise o şampiyon olsun.

Saçma bir konu, (birazdan linç yiyeceğim) ama en azından diğer "Ona nasıl açılacağım?" konularından iyi.
Bence Cemal Can hak ediyordu ve kazandı da 🙂

Geri
Yukarı