SUV önerisi

Sedan ve hatchback araçlara göre SUV modeller yerden yüksekliği fazla olduğu için yol tutuşunun ve konforun fazla olması gerektiğini düşünüyorum. Bu durumdan ötürü %60 Alman otomobillerinin, %20 Fransız ve %20 Kore araçlarının tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tabii bu dediklerim sadece C ve D SUV modelleri için geçerli. E ve F SUV segmentinde hepsi tercih edilebilir.

Opel Mokka'nın yol tutuşu iyi değil, bu sebepten ötürü onu önermiyorum.
Onun yerine Skoda Kamiq öneririm.
Diğer önerim Ford Puma olacak.

Fiyatlara çok takılmayın. Hem örnek olsun diye atıyorum hem de fiyatlar gerçeği yansıtmıyor. Satıcıları arayıp pazarlık yaparsanız bütçenize kadar indirebilirsiniz fiyatları.

Bunları boşver, eski kasa Jeep Grand Cherokee bak. Çünkü bunlar SUV değil.
Arkadaşın attığı arabalar 1.0-1.2 litre arası sen jeep grand cherokee diyorsun :D mokka bence eğer o fiyata çıkabiliyorsanız mantıklı tasarım dili uzun süre eskimeyecek bir tasarım benim için. Motorun performanslı olduğunu biliyorum ama sorun çıkartırmı vs. bilemiyorum. Ama 820k ya kadar güzel bi 3008 de bulabilirsin bence.

Arkadaşın attığı arabalar 1.0-1.2 litre arası sen jeep grand cherokee diyorsun :D mokka bence eğer o fiyata çıkabiliyorsanız mantıklı tasarım dili uzun süre eskimeyecek bir tasarım benim için. Motorun performanslı olduğunu biliyorum ama sorun çıkartırmı vs. bilemiyorum. Ama 820k ya kadar güzel bi 3008 de bulabilirsin bence.
Bı arabaya o kadar para verebilen Grand Cherokee'yi de doyurur 🤣🤣

E30 al demedim.

Sana öyle geliyor, bu zamanda zaten 0 polo alabiliyorsan zenginsin.
Evet önüne geçen araba alamaz bu zaman da ama Türkiye'de şartların böyle olması pek bir şey ifade etmiyor B segmentine binen zengin mi var mesela yurt dışında ? bir tane yüksek hacimli performans birde fındık motor kompaktım var inanki zengin olsam poloyu alma gereği duymazdım :D araba benim için araç değil zevk. kullandığım her an mutluyum bende nakitimi burda kullanıyorum. Son olarak anlık olarak 5-6 yıllık iphone 6s kullandığımı belirtip bitiriyorum :D

Bı arabaya o kadar para verebilen Grand Cherokee'yi de doyurur 🤣🤣
Arabaya 750 bin veren aylık 10 binde yakıt parası verir nasıl bir düşünce siz düşünürken beyninizi mi kullanıyorsunuz yoksa başka organlarınızı mı?
Daha hayatta hiç bir şey görmemiş yaşamamış bir insansın bu düşüncelerini anlıyorum ancak 15-20 Litre yakan bir arabayı doyurmak kolay bir olay değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı