Suya düşen iPhone 6 ileride sorun çıkartır mı?

Emir Bozat

Kilopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Selam,
iPhone 6 cihazım çeşme suyuna düştü ve ilk başta ses gitti sonradan kapandı açmaya çalıştığımda Apple logosu hemen gelip gidiyordu. 4'lü ısıtıcılar olur belki bilen bilir ekran ve bataryayı çıkarıp koydum soğumasını bekledim ve ekranı bataryayı taktım, açıldı normal olarak ekranda su lekesi gibi bir şey oldu. Cihaz şu an çalışıyor ses hafif cızırtılı geliyor, ileride bir sorun oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,
iPhone 6 cihazım çeşme suyuna düştü ve ilk başta ses gitti sonradan kapandı açmaya çalıştığımda Apple logosu hemen gelip gidiyordu. 4'lü ısıtıcılar olur belki bilen bilir ekran ve bataryayı çıkarıp koydum soğumasını bekledim ve ekranı bataryayı taktım, açıldı normal olarak ekranda su lekesi gibi bir şey oldu. Cihaz şu an çalışıyor ses hafif cızırtılı geliyor, ileride bir sorun oluşturur mu?
Hocam anlattığınıza bakılırsa fazla ömrü kalmamış.

Selam,

Bir kere düzgün açılıp, çalıştıysa sorun olmaz. İP6 için ilerisini pek düşünmeyin bence kafaya taktığınıza değmez :)

Hocam fazla beklemeyin bir telefoncuya götürün. Siz her ne kadar bataryayı çıkartsanız da su telefonun diğer bölgelerine yayılmış olabilir. Paslanmaya sebebiyet verir veya kısa devre yaptırır. Bir uygulama vardı suyun hoparlörden çıkmasını sağlayan bulursam onu da atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı