Suyu nasıl içersiniz?

Suyun mideye taksiratını nasıl gerçekleştirirsiniz?

• Oturarak

• Ayakta

• Yürürken

• Koşarken

• Çeşmeden avucuma doldurup içerim

• Konuşurken

• Ağzımı dağa dayayıp içerim (kaynak suyu)

• Dinlenerek 1 saatte içerim

• Su kullanmıyorum

• Gizli ilimler doğrultusunda farklı bir yöntemim var :)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@Pokemon Ferhat @Negan Smith

Çay muhabbeti olmuş. Yetişemedim.

Ben de geçen kış sardım bu çay mevzusuna. Kahvaltıda 3 duble bardak öğlene doğru Saklıköy sütlü ile beraber yoksa Hanımeller çokodamlalı ile gömüyorum 2 duble daha. Akşam da 5 bardak daha içerim. Günde 4 defa falan demliyorum çay. Hem de işin inceliğini de öğrendim öyle bir yapıyorum ki gelen misafirler de böyle çay içmedim diyor.

Çaykur Rize çayının içine bizim Trabzonda satılan özel çay + tomurcuk karıştırdım dehşet bir şey oldu. Böyle bu tür karışımları çok denedim bazıları kötü bazıları iyi oldu 5 çay karıştırmışlığım var. Şimdiki kış askerlikte geçecek ama sonraki kış yine çay manyağı olacağız.

@Pokemon Ferhat @Negan Smith

Çay muhabbeti olmuş. Yetişemedim.

Ben de geçen kış sardım bu çay mevzusuna. Kahvaltıda 3 duble bardak öğlene doğru Saklıköy sütlü ile beraber yoksa Hanımeller çokodamlalı ile gömüyorum 2 duble daha. Akşam da 5 bardak daha içerim. Günde 4 defa falan demliyorum çay. Hem de işin inceliğini de öğrendim öyle bir yapıyorum ki gelen misafirler de böyle çay içmedim diyor.

Çaykur Rize çayının içine bizim Trabzonda satılan özel çay + tomurcuk karıştırdım dehşet bir şey oldu. Böyle bu tür karışımları çok denedim bazıları kötü bazıları iyi oldu 5 çay karıştırmışlığım var. Şimdiki kış askerlikte geçecek ama sonraki kış yine çay manyağı olacağız.
Annem de bazen kaçak çay karıştırıyor, burun yakar 😆

Annem de bazen kaçak çay karıştırıyor, burun yakar 😆
Kaçak çayların da bazıları güzel de ben kullanmıyorum. 2 çorba kaşığı çay + 2 çay kaşığı tomurcuk en güzeli bir dene derim. Alttaki kaynamış suyu üste koyup alta çeşmeden biraz daha ilave edip 10 dk kadar demle. Korkunç bir karışım elde edeceksin dudaklarına deyince çayın nirvanasını içtiğini hissedeceksin.

Kaçak çayların da bazıları güzel de ben kullanmıyorum. 2 çorba kaşığı çay + 2 çay kaşığı tomurcuk en güzeli bir dene derim. Alttaki kaynamış suyu üste koyup alta çeşmeden biraz daha ilave edip 10 dk kadar demle. Korkunç bir karışım elde edeceksin dudaklarına deyince çayın nirvanasını içtiğini hissedeceksin.
Yarın kahvaltıda denerim, tomurcuk olacaktı bir poşet kadar. Çay istasyonu gibi mutfak mübarek 🤣

Ben hep erikli içiyorum 😁

images.jpeg

Forumda açtığım en güzel konu. Canım konum benim. 568 katılım... Buralara gelince kendi mahallemdeymişim gibi hissediyorum. Forumdakilerin %90'ı katılmış anketime ( aktif olanların )
Konuyu hortlama zamanı gelmiş. Hasan hocamız için 1136 katılım istiyoruz.

Suyu atla dört nala koşarken içmeyi bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı