Suzuki GSXR 600 SRAD K4 alınır mı?

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Merhabalar. Bir motosiklet buldum, 2004 model Suzuki GSXR 600 SRAD K4. Fiyat olarak gayet makul geldi. 54.000 kilometre, kazası/trameri yok. Sahibinin iddiasına göre bütün grenajlar orjinal, boğazdan two brothers egzoz var. Tek masrafı çift lastik lazımmış. Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araba olsa biraz daha sıcak bakılır da 18 yaşında bir motor 54bin km bana biraz riskli geldi açıkcası. Ne kadar iyi bakılırsa bakılsın koleksiyoner birisi bakmadıysa bence eksiği gediği çoktur.

Araba olsa biraz daha sıcak bakılır da 18 yaşında bir motor 54bin km bana biraz riskli geldi açıkcası. Ne kadar iyi bakılırsa bakılsın koleksiyoner birisi bakmadıysa bence eksiği gediği çoktur.
Anladım hocam, teşekkürler. Fiyat olarak 120 bin yazmıştı, suanki piyasada uygun gelmişti. Yine de teşekkürler.

Gsxr serilerini en güzellerinden olan bu modelin kilometresine takılabilirsin ama piyasadaki çoğu motor bu kilometrelerde. Motorun arabadan pek de bir farkı yok bir motorun 170.000 kilometre yapabileceğini bilseydiniz çok da umursamazdınız. 170.000 kilometre yapıldı dediğim içinde her kilometrede her motor alınmaz. Gerçekten temiz ve bakımları aksatılmamış olarak uzun süre bu motorlar kullanılabilir.

Bir motorun ömrünün 130.000 kilometreden daha fazla olabileceği gibi ne kadar kötü kullanılırsa ömrü o kadar kısalır bazı motorlar vardır 8000 Km'de kullanılamayacak hale gelebilir.

Bununla ilgili birkaç konuyu sizlerle paylaşmak isterim;

Endurokan - Bir Motosikletin Ömrü Kaç Kilometredir?

Motosiklet.net - Motosikletlerin Motor Ömrü Kaç Kilometredir?

Gsxr serilerini en güzellerinden olan bu modelin kilometresine takılabilirsin ama piyasadaki çoğu motor bu kilometrelerde. Motorun arabadan pek de bir farkı yok bir motorun 170.000 kilometre yapabileceğini bilseydiniz çok da umursamazdınız. 170.000 kilometre yapıldı dediğim içinde her kilometrede her motor alınmaz. Gerçekten temiz ve bakımları aksatılmamış olarak uzun süre bu motorlar kullanılabilir.

Bir motorun ömrünün 130.000 kilometreden daha fazla olabileceği gibi ne kadar kötü kullanılırsa ömrü o kadar uzar bazı motorlar vardı 8000 Km'de kullanılamayacak hale gelebilir.

Bununla ilgili birkaç konuyu sizlerle paylaşmak isterim;

Endurokan - Bir Motosikletin Ömrü Kaç Kilometredir?

Motosiklet.net - Motosikletlerin Motor Ömrü Kaç Kilometredir?
KM'si umrumda değil pek hocam şu sıralar yeni motor istiyordum ve güzel gelmişti. Orjinal grenaj, kazasız olması falan da etkilemişti.

Hocam 2004luk bir motorun 54k olması şahsen beni urpertti ve vazgeçtim tesekkurler desteginiz için.
Hocam sahtekar çok piyasada. İlan sahibi arkadaşı tenzih ederek söylüyorum. Böyle bir ticarete girecekseniz bile çok çok çok iyi baktırmanızı tavsiye ederim. Sonuç olarak arabada herhangi bir arıza durumunda kapalı bir kutu içerisindesiniz en güzel ihtimalle maddi hasarla atlatırsınız. Fakat motorda kaporta sizsiniz bir şey olmasını hiç kimse istemez. Bütçeniz buna yetiyor ve içinize siniyorsa tüm kontrolleri yaptırın. En ufak ayrıntısına kadar incelettirin motoru.

Hocam sahtekar çok piyasada. İlan sahibi arkadaşı tenzih ederek söylüyorum. Böyle bir ticarete girecekseniz bile çok çok çok iyi baktırmanızı tavsiye ederim. Sonuç olarak arabada herhangi bir arıza durumunda kapalı bir kutu içerisindesiniz en güzel ihtimalle maddi hasarla atlatırsınız. Fakat motorda kaporta sizsiniz bir şey olmasını hiç kimse istemez. Bütçeniz buna yetiyor ve içinize siniyorsa tüm kontrolleri yaptırın. En ufak ayrıntısına kadar incelettirin motoru.
Hocam R25 veya CBR500, 650F gibi motorlara bakacağım. Buradaki motor servisi hiç iyi bakmıyor bana göre, şehir dışından alacağım için oradaki bi ustaya parasıyla baktırır veya buraya fotoğraflarınız atar sizlere sorarım. Teşekkürler yardımlarınız için.

Hocam R25 veya CBR500, 650F gibi motorlara bakacağım. Buradaki motor servisi hiç iyi bakmıyor bana göre, şehir dışından alacağım için oradaki bi ustaya parasıyla baktırır veya buraya fotoğraflarınız atar sizlere sorarım. Teşekkürler yardımlarınız için.
Daha önce motor tecrübeniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı