svchost.exe Sistem hatası

Lycoment

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem bu uygulamada yığın tabanlı bir arabelleğin taştığını algıladı. Bu taşma kötü niyetli bir kullanıcının bu uygulamanın denetimini ele geçirmesine olanak verebilir.
Arkadaşlar bilgisayarımı kaparken bu hatayı aldım buna tamam dedikten sonra bir hata mesajı daha çıktı ama onu göremedim çok hızlı geçti. Uzun süredir Windows güncellemelerini yapmıyordum şuan onları yapıyorum bilgisayara son 1 haftadır herhangi bir korsan uygulama vs. yüklemedim. Tehlikeli olabilecek bir siteye de girmedim.
Hali hazırda bir web geliştirme projem var bitirmem lazım onu bunu nasıl çözebiliriz bir sıkıntı çıkarır mı? Ayrıca görev yöneticisinde onlarca svchost.exe var işletim sistemim Windows 10 herhangi bir performans kaybı yaşamadım bugün içinde + olarak virüs programı kullanmıyorum sadece Windows defender ile tarıyorum bilgisayarı.
Arkadaşlar ek olarak benim Windows versiyonum 1909 ama sanırım 2004 gelmiş şuan yeni güncelleştirme yapılıyor ama o da 1909 epi topu 1 aydır güncelleme yapmıyordum oysaki hatanın sebebi bu olabilir mi acaba.
SFC scannow yaptım sonuç: Windows Resource Protection did not find any integrity violations

Dosya Ekleri

• sv1.png
    sv1.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 36
  • sv2.png
    sv2.png
    26,5 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Geri
Yukarı