Sve 1711Z1EB laptopta Windows 11 iner mi?

Talhas_z5z

Hectopat
Yer
Siirt
Daha fazla  
Sve 1711Z1EB laptopum var insyde H20 BIOS var Windows 11 iner mi? TPM 2.0 ve UEFI karşılıyor mu PC'de Windows hello yüz tanıma parmak izi yok. İşlemci karşılamıyor onun bir çözümü var mı? Intel i7 3612qm 2.10 GHz 4 çekirdekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklemek isterseniz iner. TPM 2.0 RAM UEFI şartını kaldırabiliriz isterseniz.
Normal şartlarda desteklemiyor diye biliyorum.

Sve 1711Z1EB laptopum var insyde H20 BIOS var Windows 11 iner mi? TPM 2.0 ve UEFI karşılıyor mu PC'de Windows hello yüz tanıma parmak izi yok. İşlemci karşılamıyor onun bir çözümü var mı? Intel i7 3612qm 2.10 GHz 4 çekirdekli.

UEFI vardır yüksek ihtimal, 3. nesillerde UEFI çoktan vardı. TPM vardır belki ama 2.0 olmayabilir. Windows 11'e gerek yok ayrıca. En azından hazirana kadar bekleyin.

Arkadaş kurabilir miyim diyor? Size "Windows 11'e gerek var mı?" demiyor.
İner mi yani destekler mi diyor. Ben de normalde desteklemediğini söyledim. Desteksiz bir donanımda Windows 11 kullanmak pek mantıklı değil. İlla isterse de ben karışamam. Zaten üstte belirtmişsiniz nasıl kurulacağını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben buradaki yöntemle kurdum kasma donma gibi bir sıkıntı görmedim bazı güncellemeleri almıyor galiba Windows 11 ile ilgili kötü söylentiler duydum da merak işte indirdim teşekkür ederim yine de.

Geri
Yukarı