Swich Lite alınır mı?

Bahsettiğin oyunlar sadece otobüste giderken oynayarak bitirebileceğin şeyler değiller. Eve geldiğinde Switch üzerinden oynamazsın elinde bilgisayar varken.

Biliyorum oynanış sürelerini.
Zamanında o insanlar PSP oynardı otobüste işte ben sadece örnek oyun verdim.
Yoksa diğer cihazlarda olan oyunları oynamak için Switch almak mantıksız.

Biliyorum oynanış sürelerini.
Zamanında o insanlar PSP oynardı otobüste işte ben sadece örnek oyun verdim.
Yoksa diğer cihazlarda olan oyunları oynamak için Switch almak mantıksız.
Ben otobüste bile oynamam o oyunları alayı saçma ve pahalı. Telefonda saçma sapan PUBG gibi oyunlar oynarım daha iyi veya hiç değilse GTA San Andreas girer takılırım.

Genel olarak demek istedim. Ama merak ediyorsan söyleyeyim mario gibi oyunlarda ilgi alanım dışında ve modası geçeli çok olmuş oyunlardır bana göre.

Benim de düşüncem cidden bu, siz bu pazarın alıcısı değilsiniz.
Pazarı seven biri rahatsız olacağını düşünmüyorum benim gibi.
Bir de mario oyunları eskisi gibi 2D değil çoğu değişik değişikler N64'ten dolayı galiba.

Nintendo oyunları bana göre kalitesizler. Hele son zamanlarda çıkanlar mobil oyunlardan hallice oyunlar. Bildiğin bedava mobil oyunu 40 dolardan satıyorlar. Zelda falan eh işte dedirtiyor ama onun dışında gereksiz pahalı ve kalitesiz oyunlardır. Zelda için cihaz alınmaz ki zelda'nın zibilyon tane benzeri oyunu varken. Tabi bu benim görüşüm. Switch ise gereksiz pahalı ve saçma bir cihaz. Düşüğünde düşüğü grafik ayarlarında 30 fps oynamak ve bunun için 5 bin lira civarı para vermek. Ve ayrıca cihaz güçsüz olduğundan yapımcılar oyun çıkartmaya uğraşmak istemiyor bu yüzden kaliteli GTA gibi büyük 3A oyunlar gelmiyor. Bu sebepler benim gözümde konsolu saçma ve gereksiz olarak görmeme neden oluyor.2.el ps4 almak daha mantıklı
Hocam bir Switch kullanıcısı olarak size katılıyorum. Ama taşınabilirlik faktörünü gözden çıkarıyorsunuz.

Nintendo oyunları bana göre kalitesizler. Hele son zamanlarda çıkanlar mobil oyunlardan hallice oyunlar. Bildiğin bedava mobil oyunu 40 dolardan satıyorlar. Zelda falan eh işte dedirtiyor ama onun dışında gereksiz pahalı ve kalitesiz oyunlardır. Zelda için cihaz alınmaz ki Zelda'nın zibilyon tane benzeri oyunu varken. Tabi bu benim görüşüm. Switch ise gereksiz pahalı ve saçma bir cihaz. Düşüğünde düşüğü grafik ayarlarında 30 FPS oynamak ve bunun için 5 bin lira civarı para vermek. Ve ayrıca cihaz güçsüz olduğundan yapımcılar oyun çıkartmaya uğraşmak istemiyor bu yüzden kaliteli GTA gibi büyük 3A oyunlar gelmiyor. Bu sebepler benim gözümde konsolu saçma ve gereksiz olarak görmeme neden oluyor.2.el PS4 almak daha mantıklı.

PS4'e gerek yok 5 var sadece el konsolu olarak dışarıda seyahatte evde yatarak oyun oynayabileceğim bir konsol arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı