Switch oyun önerisi

Bence daha TOTK bile bitirmeden oyun arayışına düşmen çok saçma. Önce bi elindeki oyunları bitir. Sadece ACNH ve TOTK en kötü 500 saat oynarsın öyle diyim.

Oyunları fiziksel almanı öneririm ama satarken çok bekleyebilirsin. Piyasası olan oyunları da ucuzdan alman gerekiyor ben bütün oyunlarımı indirimden ve Voacher ile almıştım.

Ben fiziksel almayı tercih ediyorum çünkü elimde bulunmasını seviyorum. Ha Voacher daha iyi bence. Bende bazen Voacher ile alıyorum. Tercih meselesi. Geç cevap verdiğim için kusura bakma. Bir tık yoğunum.

Ben fiziksel almayı tercih ediyorum çünkü elimde bulunmasını seviyorum. Ha Voacher daha iyi bence. Bende bazen Voacher ile alıyorum. Tercih meselesi. Geç cevap verdiğim için kusura bakma. Bir tık yoğunum.
Dun ban yedim kusura bakmayın hocam oyundan vazgeçtim daha totk bitirmedim ilk once totk bitirip sonrada kutulu şekilde animal crossing veya smash bros alacağım hepinize teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…