Switch oyun önerisi

Teşekkürler yeni bir Zelda ve Mario oyunu istemiyorum halihazırda tears of the kıngdom ve Mario wonder var ve daha oynamadım bile animal crossing çok tatlı almayi düşünüyorum yanında bir tane daha oyun alacağım Marvel Ultimate alliance Pokemon arceus splatoon 3 veya smash bros nasıldır arkadaşım yok arkadaşlarım LoL'den başka bir şey oynamıyor.
Bence daha TOTK bile bitirmeden oyun arayışına düşmen çok saçma. Önce bi elindeki oyunları bitir. Sadece ACNH ve TOTK en kötü 500 saat oynarsın öyle diyim.

Oyunları fiziksel almanı öneririm ama satarken çok bekleyebilirsin. Piyasası olan oyunları da ucuzdan alman gerekiyor ben bütün oyunlarımı indirimden ve Voacher ile almıştım.

O zaman smash bros ve animal crossing alacağım smashi ailemlede oynarım belki teşekkürler yardımın için dövüş oyunu sevmiyorum ama N64 smash brosu oynarken çok sarmıştı üstelik eski telefondan kasa kasa oynamıştım şimdi Switch OLED'de yeni smash deli gibi eğlendirir muhtemelen.

Hocam sizi çok yordum kusura bakmayın bir sorum daha olacaktı acaba voucher ile 2 oyun mu almalıyım yoksa fiziksel olarak bir tane mi oyun almalıyım Switch 2 çıkınca şu anki Switch'imi ve oyunlarımi satıp daha rahat almış olur muyum sizce.

Ben fiziksel almayı tercih ediyorum çünkü elimde bulunmasını seviyorum. Ha Voacher daha iyi bence. Bende bazen Voacher ile alıyorum. Tercih meselesi. Geç cevap verdiğim için kusura bakma. Bir tık yoğunum.

Ben fiziksel almayı tercih ediyorum çünkü elimde bulunmasını seviyorum. Ha Voacher daha iyi bence. Bende bazen Voacher ile alıyorum. Tercih meselesi. Geç cevap verdiğim için kusura bakma. Bir tık yoğunum.
Dun ban yedim kusura bakmayın hocam oyundan vazgeçtim daha totk bitirmedim ilk once totk bitirip sonrada kutulu şekilde animal crossing veya smash bros alacağım hepinize teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı