Sword art Online 3. sezonu neden Netflix'te yok?

kendal ljenner

Femtopat
Daha fazla  
Ya öncelikle sebebim şu 3 sezon olarak gözüküyor Netflix'e girince sadece iki sezon var. VPN'le girdiğimde direkt SaO hiç yok bu internetten izliyecektim son sezonu lakin Japonca olunca ses dili alışmadığım için bu beni soğutuyordu.

Ya öncelikle sebebim şu 3 sezon olarak gözüküyor Netflix'e girince sadece iki sezon var. VPN'le girdiğimde direkt sao hiç yok bu internetten izliyecektim son sezonu lakin Japonca olunca ses dili alışmadığım için bu beni soğutuyordu.

İlginizi çok çekiyorsa bekleyin ama ben 14. bölümden sonra Sao'dan sao tadı alamadım. 1. sezonun 2. çeyreğidir 2. 3. sezonlardır hepsi kötüydü. Özellikle 1. Sezonun son çeyreği o kadar kötüydü ki uyurken izledim.

Spoiler
İlginizi çok çekiyorsa bekleyin ama ben 14. bölümden sonra Sao'dan sao tadı alamadım. 1. sezonun 2. çeyreğidir 2. 3. sezonlardır hepsi kötüydü. Özellikle 1. sezonun son çeyreği o kadar kötüydü ki uyurken izledim.

Ya bilmiyorum. Anime izleyen biri değilim daha önceden bir tane anime izledim, o da Seraph of the Dead'di. Bir de bu hoşuma gitmişti. Ben de ilk sezonda sadece Kayaba'nın ölümüne kadar sevmiştim lakin ben bir şeye başladığımda bitirmeyi seviyorum ve şimdi bulamadığım içinde İngilizce dublajlısını, bayağı üzüyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Bildiğim kadarıyla değil. TR altyazıyı ayrı bulmanız lazım. Anime fansub siteleri dual audio olarak upload etseler uğraşmazsınız da etmiyolar. Daha doğrusu bizim fansublar sadece çevirip gerekirse az biraz editleyip sonra upload edip geçiyorlar.

Ya öncelikle sebebim şu 3 sezon olarak gözüküyor Netflix'e girince sadece iki sezon var. VPN'le girdiğimde direkt sao hiç yok bu internetten izliyecektim son sezonu lakin Japonca olunca ses dili alışmadığım için bu beni soğutuyordu.

Ya 3.sezonu mu varmış bu Netflix neden böyle haberim bile yoktu 3. sezondan şimdi izleyeyim barii.

Ya 3.sezonu mu varmış bu Netflix neden böyle haberim bile yoktu 3. sezondan şimdi izleyeyim barii.

Netflix çoğu anime için öyle yapıyor seven deadly sins için de öyle hocam bir de konuyla alakasız ama size soru sormak istiyorum neden sadece Netflix üzerinden anime izliyorsunuz merak ettim sadece.

Geri
Yukarı