SX Stratocaster 3/4 Elektro Gitar alınır mı?

Arda9843

Hectopat
Makaleler
4
SX Stratocaster 3/4 Elektro Gitar alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1) 3/4 dediğimiz gitarlar standart boylardan küçük olup genellikle çocuklar için üretilir eğer çocuk yaşta değilseniz tercih etmeniz pek doğru olmaz. 4/4'lük gitarlara bakmanız gerekir.

2) Şahsen ben SX marka bir stratocaster alacağıma 2.elden temiz aşağı yukarı aynı fiyatlara Fender Squier Afifnity marka bir strat almayı tercih ederdim. Ama alınmayacak bir gitar değil F/P bakımından tercih ediliyor.

Bu hususları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz.

2) Şahsen ben SX marka bir stratocaster alacağıma 2.elden temiz aşağı yukarı aynı fiyatlara Fender Squier Afifnity marka bir strat almayı tercih ederdim. Ama alınmayacak bir gitar değil F/P bakımından tercih ediliyor.
Hocam tahminen aşağı yukarı aynı fiyatlara temiz bir Squier Affinity bulursanız haber verin de stok yapalim.. Bu fiyatlara anca Bullet Strat bulunur onlar da çöpten başka bişey değildir benim gözümde. SX markası Squier Bullet serisinden çok çok daha kaliteli bir seridir. İleride yapılacak akort burgusu gibi ufak modifiyelerle SX gitarla sahne bile yapabilirsiniz..

3/4 gitarlar hakkında arkadaşa katılıyorum Eğer küçük yaşta değilseniz almanızı önermem. Tam boy bir gitar alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı