Synapse 3 yazılımının içindeki customize kısmı nasıl kullanılıyor?

batuhan_n

Decipat
1607446325801.png

Şöyle bir yer var. Nasıl kullanılıyor hiç bilmiyorum. Bu yer nasıl kullanılıyor? Bir de bu yazılımın içinde her şeyi sıfırlayabilecek bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıdaki gösterdiği sekmeden istediğini yapıyorsun işte lighning kısmından ışıklandırmasını calibration kısmından yüzey ayarını resimdeki sekmeden de hangi tuşa neyi atayabileceğini yapıyorsun.

Yukarıdaki gösterdiği sekmeden istediğini yapıyorsun işte lighning kısmından ışıklandırmasını calibration kısmından yüzey ayarını resimdeki sekmeden de hangi tuşa neyi atayabileceğini yapıyorsun.
Onları biliyorum.
1607447387262.png

Mesela bunların hangisi ne işe yarıyor, onu soruyorum. Bir sürü şey olduğu için biraz karışık gözüküyor.
1607447435413.png

Birde bu butona tıklayınca Hypershift diye birşey oluyor. Onuda açıklayabilir misiniz?

Onları biliyorum.
Eki Görüntüle 770756
Mesela bunların hangisi ne işe yarıyor, onu soruyorum. Bir sürü şey olduğu için biraz karışık gözüküyor.
Eki Görüntüle 770758
Bir de bu butona tıklayınca hypershift diye bir şey oluyor. Onuda açıklayabilir misiniz?

Hypershift olayı mesela mouse u başka biriyle ortak kullanıyorsan profiller atıyorsun içine sen atıyorum 1200 DPI'da kullanıyorsun ama başka bir arkadaşın 1700'de kullanıyor ve tuş atamış o profilleri kolay değiştirmeye yarıyor ben öyle hatırlıyorum en azından.

Hypershift olayı mesela mouse u başka biriyle ortak kullanıyorsan profiller atıyorsun içine sen atıyorum 1200 DPI'da kullanıyorsun ama başka bir arkadaşın 1700'de kullanıyor ve tuş atamış o profilleri kolay değiştirmeye yarıyor ben öyle hatırlıyorum en azından.
Tüm ayarları sıfırlama diye birşey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı