SypeR adlı Yetkiliyi Şikayet Ediyorum

• Konuyu başlatan Serdar Korkmaz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
S

Serdar Korkmaz

Ziyaretçi
@SypeR Daha önce bana gelen özel mesajında "Çok zeki" olduğumu belirtmiştiniz. Şimdi başkalarının zekalarına mı laf söylüyorsunuz? Sizin gibi bir Moderatör bu foruma yakışmıyor. İnsanları aşağılayarak onlara Win8 kurduramazsınız. Bana göre birilerine geri kafalı diyen biri kendisini çok zeki zannediyor !

Son düzenleyen: Moderatör:
@SypeR Daha önce bana gelen özel mesajında "Çok zeki" olduğumu belirtmiştiniz. Şimdi başkalarının zekalarına mı laf söylüyorsunuz? Sizin gibi bir Moderatör bu foruma yakışmıyor. İnsanları aşağılayarak onlara Win8 kurduramazsınız. Bana göre birilerine geri kafalı diyen biri kendisini çok zeki zannediyor !

Konuyla ilgili kendisini uyarıyorum ve ben onun adına özür diliyorum.

Dediğiniz olay bu mudur?

ec2a2ff6aa0bb6fd15f4a7eda4001a72.png

İlgili konu:
4670K + GTX760 + Z7 G43 Gaming Uyumlu Mudur? | Sayfa 3 | Technopat Sosyal

Umarım hatanı şimdi fark etmişsindir.

Ben hatamı kabul etmedim diye bir cümle kullandım mı? Kabul ediyorum ve tekrar özür diliyorum. Sonra ki mesajları okuyun ve benim arkadaştan da özür dilediğimi görün, bizim sorunumuz benim ceza yemiş olmam değil cezayı aktarma biçiminiz ve diğer konudaki aşağılayıcı cümle kullanmanız, okumaya devam ederseniz önerdiğim sisteme bir bakın. Bir hata yapabilirim fakat yaptığım hatadan dolayı kimse beni "Çok zekice" diye aşağılayamaz. Bakın sizde bir hata yaptınız ve kabullenmek yerine yaptığınızın arkasında duruyorsunuz. Recep Abi sizin adınıza özür diledi ama siz direniyorsunuz! Anlatmak istediğim birileri Win 8'i sevmiyor ise o geri kafalı olmaz yada K işlemciye H81M-Plus önerir ise çok zekice diye aşağılanamaz.

Ekran Alıntısı.PNG

Ben hatamı kabul etmedim diye bir cümle kullandım mı? Kabul ediyorum ve tekrar özür diliyorum. Sonra ki mesajları okuyun ve benim arkadaştan da özür dilediğimi görün, bizim sorunumuz benim ceza yemiş olmam değil cezayı aktarma biçiminiz ve diğer konudaki aşağılayıcı cümle kullanmanız, okumaya devam ederseniz önerdiğim sisteme bir bakın. Bir hata yapabilirim fakat yaptığım hatadan dolayı kimse beni "Çok zekice" diye aşağılayamaz. Bakın sizde bir hata yaptınız ve kabullenmek yerine yaptığınızın arkasında duruyorsunuz. Recep Abi sizin adınıza özür diledi ama siz direniyorsunuz! Anlatmak istediğim birileri Win 8'i sevmiyor ise o geri kafalı olmaz yada K işlemciye H81M-Plus önerir ise çok zekice diye aşağılanamaz.

Eki Görüntüle 8369
Sen olayı çok yanlış anlamışsın. Benim oradaki "Çok zekice!" dememde ki amaç aşağılamak değildir. Cezayı verdiğimde 250 mesaja ulaşmıştınız. Bu mesaja ulaşana kadar K takılı bir işlemciye Z hariç bir serinin takılmayacağını öğrenmiş olmanız gerekirdi ki orada da bunu ima ettim. K takılı işlemciye anakartın kendisi kısıtlı iken nasıl tam verim alasın?

Ve ayrıca Windows 7'si lisanslı olanlara bir şey dediğim yok. Korsan 7 kullanıp üstüne donanımı 8'i desteklediği halde 8 kullanmayanlaradır lafım. Ne eğer sende bu grubun içindeysen bir şey diyemem artık. "Teknoloji özürlü olduğunuzu kabul etmek istemiyorsunuz." Olay bundan ibaret. Hep eski kafadasınız. Biraz yeniliklere açık olun. Ayrıca benim bir şey direttiğim yok. Bana bir söz söylenmiş ki benimde kendimi savunma hakkım var.

Ve ayrıca eğer yanlış anlaşıldıysam özür dilerim, dilemişimdir. Zira özür dilemek karşındaki insana saygı gösterdiğini belirtir.,

Dipnot: Bir sisteme bir şey önerirken tüm donanımlar göz önüne alınır, kullanım amacı ile karşılaştırılır ve en son bütçeye göre en iyi donanım yerleştirilir. Aksi takdirde bu ve bunun gibi onuları daha çok göreceğiz. :)

Umarım sebebini anlamışsındır ve olay tatlıya bağlanmıştır.

Technopat Sosyal Süper Moderatörü
SypeR

Peki bende özür diliyorum fakat hala Win 8 sevmeyen kişiye geri kafalı denmemesi kanaatindeyim.

Peki bende özür diliyorum fakat hala Win 8 sevmeyen kişiye geri kafalı denmemesi kanaatindeyim.
Bildiğiniz üzere Windows 8 sadece desktop olarakta kullanılabiliyor. Hatta Update'li ISO ile format atarsan direk masaüstünden başlatıyor. Tabi bu beni rahatsız ediyor o ayrı konu. Eğer sadece masaüstü kullanacaksan önce tüm metro uygulamalarını kaldır (kalkanları) gerisini ise varsa eğer varsayılan program ayarı onları da masaüstü uygulamalarına çek. Böylece MetroUI ile uğraşmazsın.

Yani demek ki neymiş? Biraz sorgulayınca Microsoft'un bize kısmi seçim hakkı verdiği sonucuna ulaşıyoruz. Kısmi dememde ki sebep ise bazı ayarları ele yapılandırıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı