Syrox 25W hızlı şarj aleti alınır mı?

Şu an şarjım %27 şarja:
15W taktığımda 2700MAH ile ma ile şarj oluyor ve şarj süresini 1 saat 20dk gösteriyor.
25W taktığımda 3500 gösteriyor ve 1 saat 10 dk diyor.
Ben uzun zamandır bu linkini attığım aleti kullanıyorum ve orijinal olandan 20 25 dk önce şarj ediyor.
Yani 1.30 saatte dolan batarya ardık 1 saatte falan dolacak:)
Edit: Çok tutarsız konuşmuşum yazdığımı okuyunca fark ettim🤨🤔 iyi akşamlar.

@394919 benim şarj biraz daha azalsın ben geri dönüş yaparım.

Son düzenleme:
Şu an şarjım %27 şarja:
15W taktığımda 2700MAH ile ma ile şarj oluyor ve şarj süresini 1 saat 20dk gösteriyor.
25W taktığımda 3500 gösteriyor ve 1 saat 10 dk diyor.
Ben uzun zamandır bu linkini attığım aleti kullanıyorum ve orijinal olandan 20 25 dk önce şarj ediyor.
Yani 1.30 saatte dolan batarya ardık 1 saatte falan dolacak:)
Edit: Çok tutarsız konuşmuşum yazdığımı okuyunca fark ettim🤨🤔 iyi akşamlar.

@394919 benim şarj biraz daha azalsın ben geri dönüş yaparım.
Tamam hocam saolun .

Hocam accubatary uygulamasını indirip telefon %30 altında iken şarja takıp kaç W ile şarj oluyor bakar mısınız?

Şunu da söyleyeyim eğer orijinal Samsung 25 watt olanı almazsanız (400TL) telefonu 25 watt şarj edemezsiniz.
Linkini attığım ürün 18watt şarjlara kadar çıkıyor sonra 15e 14e falan düşüyor ve sizin elinizdeki 15 watt adaptör de muhtemelen 10 watt ediyor.
Aldığınız ürünü iptal edin, almayın 20dk fark için o kadar para vermeye değmez (ha ekranda süper hızlı şarj yazıyor o ayrı).
Spigen'in 27W(300TL)olanı bile alsanız telefon 25 watt çekmeyecek Samsung bunu engellemiş muhtemelen.

Son düzenleme:
Hocam accubatary uygulamasını indirip telefon %30 altında iken şarja takıp kaç W ile şarj oluyor bakar mısınız?

Şunu da söyleyeyim eğer orijinal Samsung 25 watt olanı almazsanız (400TL) telefonu 25 watt şarj edemezsiniz.
Linkini attığım ürün 18watt şarjlara kadar çıkıyor sonra 15e 14e falan düşüyor ve sizin elinizdeki 15 watt adaptör de muhtemelen 10 watt ediyor.
Aldığınız ürünü iptal edin, almayın 20dk fark için o kadar para vermeye değmez (ha ekranda süper hızlı şarj yazıyor o ayrı).
Spigen'in 27W(300TL)olanı bile alsanız telefon 25 watt çekmeyecek Samsung bunu engellemiş muhtemelen.
Çok can sıkıcı hocam iptal ettim fakat keşke bir yolu olsa . Dediğiniz uygulamayı indirdim fakat döngü vs bir şeyler yazıyor nerden bakacağım kaç watt çektiğine acaba ?

Çok can sıkıcı hocam iptal ettim fakat keşke bir yolu olsa. Dediğiniz uygulamayı indirdim fakat döngü vs bir şeyler yazıyor nereden bakacağım kaç watt çektiğine acaba?

Şarja takın>şarjda kısmını açın uygulamada en altta> aşağıya kaydırın.

Geri
Yukarı