Syrox Marka Powerbank Alınır mı?

Gigabyte GT 1030

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar, konuma zaman ayırıp baktığınız için teşekkür ederim. 150 lira bandında bütçem var. Dedeme powerbank arıyorum. Dağda çoban olduğu için yüksek mah powerbank arıyorum. Aklımda syrox marka powerbank var. 30.000 mah olan versiyonundan almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Ürünün linki : n11.com

Arkadaşlar merhabalar, konuma zaman ayırıp baktığınız için teşekkür ederim. 150 lira bandında bütçem var. Dedeme powerbank arıyorum. Dağda çoban olduğu için yüksek mah powerbank arıyorum. Aklımda syrox marka powerbank var. 30.000 mah olan versiyonundan almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Ürünün linki : n11.com
Xiaomi'nin Powerbank'larına bakın.

Syrox berbat bir ''yerli'' firmadır.

Bu Redmi powerbank sadece bir alternatif. Tonla güzel Powerbank var bu bütçeye Syrox çöpü dışında.

Arkadaşlar merhabalar, konuma zaman ayırıp baktığınız için teşekkür ederim. 150 lira bandında bütçem var. Dedeme powerbank arıyorum. Dağda çoban olduğu için yüksek mAh powerbank arıyorum. Aklımda syrox marka powerbank var. 30.000 mAh olan versiyonundan almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Ürünün linki: n11.com

Alınmaz hocam syrox marka şarj aletleri ısına biliyor ve kalitesiz açıkçası dedikleri gibi Xiaomi bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı