System 32 klasörü otomatik açılıyor

Evet hocam 2 hafta önce format attım abi cracklemiş benim suçum değil hocam 🤣

Bak şimdi ne yapıyorsun biliyor musun?

Gidip Microsoftun sitesinden media creation toolu indiriyorsun. Sonra bir tane boş flash ayarlıyorsun buna Windows isosunu yazdırıyorsun.

Format atacaksın bu iso ile ve şu anahtarı kullanıyorsun: YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7

Home retail lisans anahtarı bu. Yani Microsoftun 2015'de herkese dağıttığı eski cihazların yeni Windows sürümlerine geçebilmesi için verildi şu an herkes bu anahtarı kullanmakta.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim <3
Windows işletim sistemi crackli olduğundan bu durum yapıyor %99 virüs bir ihtimal ama sistem stabil olmazdı virüs olsa idi , o virüsleri silince de system32 açılıyorsa sorunu işletim sistemine bağlayarak çözmüş sayılıyoruz :)
Hocam bilgisiyar konularında biraz cahilimde böyle şeyleri bilgili insanlara sormak gerek diye buraya sormak istedim virus yediğimi bi an düşündümde 1 haftadır hiç bir şey indirmemiştim :D

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim <3

Hocam bilgisiyar konularında biraz cahilimde böyle şeyleri bilgili insanlara sormak gerek diye buraya sormak istedim virus yediğimi bi an düşündümde 1 haftadır hiç bir şey indirmemiştim :D

Bazı şeyleri araştırıp kendin öğrenmende fayda var araştırmak lazım. Benden sana bir tavsiye asla ama asla bilgisayarını gidip teknik servise verme.

RAM çalınabilir, HDMI portun çalınabilir (benim lisedeyken başıma geldi o günden bu güne her şeyi kendim yaparım tamiri, bakımı, onarımı vs), crackli Windows kurarlar, temizlikte özen göstermezler hatta bazıları fanı az bir şey makine yağı ile yağlamak yerine bu fan ölmüş işte size yeni fan verelim der 100 küsür TL kitler.

Güvenilmeyen, işini doğru düzgün yapmayan esnafa bilgisayarınızı asla teslim etmeyin.

Her şeyi kendin öğren yavaş yavaş zamanla alışırsın. Hadi gözün aydın.

Son düzenleme:
Bazı şeyleri araştırıp kendin öğrenmende fayda var araştırmak lazım. Benden sana bir tavsiye asla ama asla bilgisayarını gidip teknik servise verme.

RAM çalınabilir, HDMI portun çalınabilir (benim lisedeyken başıma geldi o günden bu güne her şeyi kendim yaparım tamiri, bakımı, onarımı vs), crackli Windows kurarlar, temizlikte özen göstermezler hatta bazıları fanı az bir şey makine yağı ile yağlamak yerine bu fan ölmüş işte size yeni fan verelim der 100 küsür TL kitler.

Her şeyi kendin öğren yavaş yavaş zamanla alışırsın. Hadi gözün aydın.
Teşekkür ederim hocam yavaş yavaş öğreniyorum tamiri felan yapamasamda araştırarak öğrenmeye çalışacağım iyi günler dilerim tekrardan teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı