System adında D diski oluşmuş

axel witsel

Zeptopat
Daha fazla  
Win Update kısmına Windows 10 olan bilgisayara 11'e geçiş gelmiş indirdim kurulum için yeniden başlayacak dedi ve bilgisayar kapandı. Yükleme simgesi dona kaldı, ben de yaklaşık 1 saat bekledim. Sonrasında yeniden başlattım hiçbir şey değişmemişti ama System adında D diski oluşmuş ve o diske giriş yapamıyorumda silemiyorum da. YouTube'dan 2 saat araştırdım fakat çözüm bulamadım. Bunu nasıl silebilirim?

Format atar gibi kurulum gibi ekranında disk bölümlerinin olduğu ekrana kadar gelip o bölümü sildikten sonra kurulumdan çıkabilirsiniz. Böylece silmiş olursunuz o bölümü.

Free Partition Wizard ile uğraşmadan silebilir.
Onda da hata verme ihtimali var. Windows ona da engel olabilir. Format ekranında Windows'un kendisi çalışmayacağı için silmeye de engel olamaz muhtemelen.

Onda da hata verme ihtimali var. Windows ona da engel olabilir. Format ekranında Windows'un kendisi çalışmayacağı için silmeye de engel olamaz muhtemelen.

Windows bana izin vermediği halde, programla (tabii yanlışlıkla) boot bölümünü sildim, o derece bir yetkiye sahip

Windows bana izin vermediği halde, programla (tabii yanlışlıkla) boot bölümünü sildim, o derece bir yetkiye sahip.
Eğer o kadar yetkisi varsa bu programı bir dahaki disk bölümleri ile uğraşacağımda muhtemelen kullanacağım.

Geri
Yukarı