System çok CPU kullanıyor

Görev yöneticisini açtığı zaman bir anda yükselen cpu değerleri düşüyorsa dikkate almaması gerekir. Mesela ben demin açtım %67 den 7 ye düştü.

Virüs programlarının kendisi virüs çogunlukla zaten komik bir durum ama gerçek :D
HWMonitor programı ile takip edebilirsiniz işlemci kullanımınızı daha verimli olur.

Zaten HWMonitor ile takip ediyorum boştaki sıcaklığını artıp azalıyor şu an gayet normal değerler umarım böyle devam eder.

Zaten HWMonitor ile takip ediyorum boştaki sıcaklığını artıp azalıyor şu an gayet normal değerler umarım böyle devam eder.
İşlemci bazlı oyunlarda CPU kullanımı Yüzde 90 hatta yüzde 99 gösterdigi dahi olabiliyor.
Önemli olan kaç Mhz aldıgın ve ISI durumunun ne oldugu bunlarda anormallik yoksa boştaykende %100 de çalışmıyorsa geziniyorsa sorun teşkil edicegini düşünmüyorum.

İşlemci bazlı oyunlarda CPU kullanımı Yüzde 90 hatta yüzde 99 gösterdigi dahi olabiliyor.
Önemli olan kaç Mhz aldıgın ve ISI durumunun ne oldugu bunlarda anormallik yoksa boştaykende %100 de çalışmıyorsa geziniyorsa sorun teşkil edicegini düşünmüyorum.
Benim dikkatimi çeken HWmonitor yada brave gibi tarayıcıyı açdığımda system'in kullanımı artıyor kapattığımda azalıyor birşey system'ı tetikliyor.

Galiba sorunu çözdüm HWMonitor System'e yük bindiriyor diğer uygulamalarda ziyade.

Yeni konular

Geri
Yukarı