"System Error - A critical error has occured" hatası

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, laptopumu uykuya almaya çalıştım ve sonra kapanmadığını fark ettim. Açtım ve ekranda bu hata çıkmıştı, ben de hayır dedim. Bu sefer bilgisayarı tümden kapattım.

images (2).jpeg

Hata bu. Her zaman karşıma çıkar mı? Nedeni ne? Cevaplarınız için şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir daha çıkarsa Yes tuşuna basın. Kritik bir hata oluşmuş ve çözümü için çökme raporu oluşturmayı isteyip istemediğinizi sormuş. Yes deseydiniz oluşacak dump dosyasını bize atardınız ve sorunu çözerdik. Bir daha bu sorun meydana gelmezse çok takmayın.

Bir daha çıkarsa yes tuşuna basın. Kritik bir hata oluşmuş ve çözümü için çökme raporu oluşturmayı isteyip istemediğinizi sormuş. Yes deseydiniz oluşacak dump dosyasını bize atardınız ve sorunu çözerdik. Bir daha bu sorun meydana gelmezse çok takmayın.

Hocam bayağı bir süredir belli aralıklarla denedim. Açıp kapattım, uykuya falan aldim bir sorun çıkmadı. Sizinde yardımınız için sağolun.

Bir daha çıkarsa yes tuşuna basın. Kritik bir hata oluşmuş ve çözümü için çökme raporu oluşturmayı isteyip istemediğinizi sormuş. Yes deseydiniz oluşacak dump dosyasını bize atardınız ve sorunu çözerdik. Bir daha bu sorun meydana gelmezse çok takmayın.

Dump dosyası: PKMC01C

Yeniden hata alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı