System işlemi fazla CPU kullanıyor

turaner2422

Hectopat
Makaleler
2
Bu konuda çok konu açan olmuş. Ancak kesin bir çözümü sunulamamış. Ben kendi bilgisayarımı tanıyorum, boştayken %1 CPU kullanırdı. Bugün boştayken sürekli 10-20 arasında değişen bir kullanıma sahip. Bunun sebebi de System işlemi. System işlemi sürekli ağ, disk, GPU ve CPU kullanıyor. Daha önce de karşılaştım bu sorunla format atmadan geçmedi. Virüs mirüs her şeyi tarattım.

Adsız.png

Bakınsanıza 15 CPU kullanımı var 14ü System'de böyle bir şey normal olabilir mi ya? Nasıl çözerim bunu yardım edin.
Çözüldü

Son düzenleme:
sorunu nasıl çözdün ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuyu okumanı ve videoyu izlemeni tavsiye ederim, ben sorunumu bu şekilde çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu konuyu okumanı ve videoyu izlemeni tavsiye ederim, ben sorunumu bu şekilde çözdüm.
İyi de burada sorun system. Bende virüs yoktu. System kullanıyor cpuyu? Systemi nasıl askıya aldın ben alamadım. İzin vermiyor sistem.

Kaldır direkt. Sadece grafik sürücüsü kalsın. GeForce Experience idi ismi onu kaldır denetim masası falan hepsini kaldırdım ben temelli.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı