System Service Exception Hatası

Format önerir misiniz? (Düzelmediği takdirde)
Yapılabilir. Fakat RAM'lerde donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum, sorununuza bir çözüm olmayabilir yani. Bellekleri tek tek kullanıp sorunlu belleği bulmaya çalışın. Sorunsuz olduğundan emin olduğunuz iki tanesini çift kanal olarak kullanabilirsiniz.

Bugün kendi

Yapılabilir. Fakat RAM'lerde donanımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum, sorununuza bir çözüm olmayabilir yani. Bellekleri tek tek kullanıp sorunlu belleği bulmaya çalışın. Sorunsuz olduğundan emin olduğunuz iki tanesini çift kanal olarak kullanabilirsiniz.

Bugün oyun oynarken kendi kendini resetledi. Sinirden çaktım formatı. İnşallah düzelir. Şimdilik test aşamasındayım. RAM'lerin yerini değiştirerek ve ikisini çıkararak kullanmayı deneyeceğim.
Bu normal mi?
AAFD6387-9440-4CCB-847A-9B160E07F2B6.jpeg

Son düzenleme:
Tamamdır. Konu eski tarihli olduğu için dosyaları hatırlamıyorum ama birkaç yerde bellek değişimi önermişim. RAM değişiminden sonra sorun çözülürse geri dönüş yaparsanız sevinirim. Çözülmezse de yeni dosyaları atın, bakalım.

Tamamdır. Konu eski tarihli olduğu için dosyaları hatırlamıyorum ama birkaç yerde bellek değişimi önermişim. RAM değişiminden sonra sorun çözülürse geri dönüş yaparsanız sevinirim. Çözülmezse de yeni dosyaları atın, bakalım.

Bora bey tekrar merhaba. Format attıktan sonra ilk defa bugün bir mavi ekran hatası aldım. Dosyayı sizinle paylaşıyorum. Bu hepsinden farklı bir hataydı. Windows güncellemeleri daha tam yapılmamış olabilir. Lütfen inceleyip dönüş yaparsanız sevinirim.

Minidumpson
Bu arada yeni aldığım RAM'ler gelmedi. Beklemedeyim :)

Son düzenleme:
Bildirim gelmemiş veya arada karışmış olacak, şans eseri gördüm mesajınızı.

Yine bellek hatası görüyorum. Değişimden sonra sonuçları bildirin.

Diskinize HD Tune ile (quick scan ayarı kapalı halde) hata ve sağlık taraması yapın. Bunda da sorun çıkmazsa kesinlikle bellektedir, yine benzer bir içerik görüyorum çünkü.

Geri
Yukarı