SYSTEM THREAD EXCEPTION Mavi Ekran Hatası

Windows 10'a güncelleyebilirsiniz. Windows 8.1 zaten sorunlu bir sistem.
Ne? Windows 10 çok daha sorunlu bir sistem inan bana. Windows 10'un her sürümünü her bilgisayarda denemişimdir, harddiskin varsa veya 4 GB RAM'in, o bilgisayarı Windows 10 kurarak öldürürsün. Windows 8.1 ise çok daha az sorunludur en azından sorunlu güncelleme derdi yok olsa bile güncellemeye zorlamıyor.

Yanlış bilgilendirme
Ne? Windows 10 çok daha sorunlu bir sistem inan bana. Windows 10'un her sürümünü her bilgisayarda denemişimdir, harddiskin varsa veya 4 GB RAM'in, o bilgisayarı Windows 10 kurarak öldürürsün. Windows 8.1 ise çok daha az sorunludur en azından sorunlu güncelleme derdi yok olsa bile güncellemeye zorlamıyor.

Win 10 için 16 GB RAM ve SSD şart oldu :)

Aslinda 4 GB RAM'im var ve harddisk kullaniyorum. Sen kahin misin? Daha yeni Windows 10 kurdum.

Yeni konular

Geri
Yukarı