Çözüldü System thread expection mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

akingece

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Kasamı temizleme amaçlı işlemci fanı, RAM ve ekran kartımı temizledim. Daha sonra dikkatlice yerlerine taktım. Sonra flash belleğimden Windows 10 formatı attım. Format bittikten sonra yeniden başlatıp sadece mavi ekran verip System thread expection hatası alıyorum. 3 farklı HDD ile denedim ve sonuca ulaşamadım. Dump dosyası paylaşamıyorum.

Sistemim;
6 GB RAM.
R7 240 2 GB ekran kartı.
Q9550 işlemci.
Foxconn Black Ops anakart.

Çözüm
Pes ettim hocam, bilgisayarcıya götüreceğim.
Format flash belleğim sanırım arızalıymış, farklı bir format flash belleği ile denedim sorun çıkmadı.
Hocam, yeni bir disk alıp deneyin. 3 tane var demiştiniz hepsi HDD'mi?

Evet HDD yeni diskte olmadı, Windows 7 atmayı düşünüyorum. USB ile Boot edeceğim
Ve BIOS güncellemeyi düşünüyorum anakartım "Foxconn Black Ops Intel X48" BIOS Update dosyasını ne diye aratmalıyım
@The G.O.A.T

Evet HDD yeni diskte olmadı, Windows 7 atmayı düşünüyorum. USB ile Boot edeceğim.
Ve BIOS güncellemeyi düşünüyorum anakartım "Foxconn Black Ops Intel X48" BIOS Update dosyasını ne diye aratmalıyım.
@The G.O.A.T

Hocam, Foxconn kartlarda BIOS Update yapmak zor. Firma iflas ettiği için orijinal BIOS bulmak zor.
BIOS Update için YouTube'dan yardım alabilirsiniz.

Pes ettim hocam, bilgisayarcıya götüreceğim.
Format flash belleğim sanırım arızalıymış, farklı bir format flash belleği ile denedim sorun çıkmadı.

Çözüm

Geri
Yukarı