Çözüm System Uptime in nanoseconds

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

crayzchemist

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
İnsan
Merhaba,
Sistemi ben de kurdum. Boot clover yükledikten sonra bir türlü açamaz oldum bilgisayarı. Usb bellek ile -x komutunu kullanınca açılıyor. Diğer türlü Mav diskimden boot edince açılmıyor bir türlü.
Ayrıca NTFS diskleri v.s. mount etmiyor hata resmini gönderiyorum.
Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Kny6ZR.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kernel Extension in Backtrace kısmında hangi sürücüde çakıldığı yazar. Burada bu sürücü com.apple.driver.AppleIntelCPUPowerManagement.

Bu da demek oluyor ki MultiBeast ile NullCPUPowerManagement Kext'sini kuracaksınız.

Kernel Extension in Backtrace kısmında hangi sürücüde çakıldığı yazar. Burada bu sürücü com.apple.driver.AppleIntelCPUPowerManagement.

Bu da demek oluyor ki MultiBeast ile NullCPUPowerManagement Kext'sini kuracaksınız.
aynı hatayı kurulum sırasında alıyorum.NullCPUPowerManagementi nasıl kurucaz?

"MultiBeast ile NullCPUPowerManagement Kext'sini kuracaksınız" demişsiniz ama Multibeast in windows sürümünü bulamadım.
IOS kurulumunda karşılaştığım için hata ile haliyle Multibeast in IOS versiyonunun da bir anlamı yok. Yani kurup çalıştırabileceğim bir IOS makinam yok.

Çözüm öneriniz nedir?

"MultiBeast ile NullCPUPowerManagement Kext'sini kuracaksınız" demişsiniz ama Multibeast in windows sürümünü bulamadım.
IOS kurulumunda karşılaştığım için hata ile haliyle Multibeast in IOS versiyonunun da bir anlamı yok. Yani kurup çalıştırabileceğim bir IOS makinam yok.

Çözüm öneriniz nedir?

sistemi clover dan açarken -x komutuyla flash disk ten aç. daha sonra multybeast ile kext yükleyebilirsin.
bende de aynı hatayı verdi ben bu şekilde çözdüm.

Arkadaşlar bende system uptime in nanoseconds ekranında kaldım kurulum yapamıyorum burada yazılan kodları denedim olmuyor RecepBaltaş yardım edermisin lütfen

arkadaşlar Anladığım kadarıyla Yosemite kurulumu yapmaya çalışıyorsunuz.
ben yosemiteyi kurdum fakat tam performans alamadım. tekrar mavericks e geçtim maveriks çok hızlı ve stabil çalışıyor bunu öncelikle belirteyim.

Yosemiteyide kuraraken şöyle yaptım.
kurulum flash'ında bulunan efi-clover-kext klasörünü altta kısayolunu gönderdiğim dosyalar ile değiştir. tüm forumlarda dosyaları sileceksin yazıyor ama ben bu dosyaları içine atarak kurulum ekranına geçtim. bende sizin gibi bir türlü kurulum ekranına gelememiştim.

https://www.technopat.net/sosyal/ko...19h-yosemite-10-10.155446/page-2#post-1072430

yadi.sk: Yandex.Disk

Mavericks Hackintosh'tan yazıldı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı