System32 klasöründeki DLL'leri silme sorunu

rauxey

Hectopat
Merhabalar, system32 içerisinden birkaç .dll silmem gerekiyor fakat silme işlemini gerçekleştirirken ilk olarak "Bu Uygulama Dwm.exe Tarafından Kullanılıyor" dedi. Dwm.exe'yi görev yöneticisinden kapattım, ardından Windows gezgini'ni kapatmamı istedi benden, onu da kapattım. Bu sefer de sırayla şu şekilde programları kapatmamı istedi ;

winmm.dll technopat2.pngwinmm.dll technopat3.pngwinmm.dll technopat4.pngwinmm.dll technopat6.png

Hepsini görev yöneticisinden kapattıktan sonra bir de Steam'i kapatmamı istedi:

winmm.dll technopat5.png

Ben de anlam veremedim neden Steam falan derken onu da kapattım ve döndü dolaştı yine Windows gezgini'ni kapat şeklinde bi ibare çıktı.

2-3 farklı .dll dosyasında denedim sonuç aynı gerekli dosya izinlerini aldım, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O dosyaları Linux tak çalıştır sistem üzerinden silebiliyorsun diye biliyorum, ama Steam ve Opera bu dosyaları kullanıyorsa programlar için önemli bir şey. Sadece onlar değil, Windows üzerinde de çalışıyor ve silersen Windows açılmayabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı