SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION hatası

exper1998

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, BIOS'u güncellediğim ve o arada Windows'ta kendini güncelledi hangisindendir bilinmez bir anda mavi ekran hataları almaya başladım sıkça.

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-01-26 at 17.45.55.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-26 at 17.45.55.jpeg
    197,1 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
SFC /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Bunları CMD ekranına yazıp yapıştırıp bitmesini bekleyin. Sistemi yeniden başlatın. BIOS'u nerden indirdiniz. Nasıl güncellediniz? Bunları da bilmekte fayda var.

Başka yazılımlardan kaynaklanıyor olabilir. Dumpta paylaşabiliyorsanız paylaşın.

SFC /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Bunları CMD ekranına yazıp yapıştırıp bitmesini bekleyin. Sistemi yeniden başlatın. BIOS'u nerden indirdiniz. Nasıl güncellediniz? Bunları da bilmekte fayda var.

Başka yazılımlardan kaynaklanıyor olabilir. Dumpta paylaşabiliyorsanız paylaşın.
Merhaba hocam başka konuda paylaşmıştım tekrar burayada ekliyorum şimdi.

Biosu msi sitesinden indirdim flash ile güncelledim

Son düzenleme:
Merhaba hocam başka konuda paylaşmıştım tekrar burayada ekliyorum şimdi.

Biosu msi sitesinden indirdim flash ile güncelledim

Dediklerimi uygulayın. MSI center gibi MSI uygulaması varsa geçici olarak kaldırın. Mavi ekran devam ederse söyleyin.

Dediklerimi uygulayın. MSI center gibi MSI uygulaması varsa geçici olarak kaldırın. Mavi ekran devam ederse söyleyin.
Image Version: 10.0.19045.2006

Error: 87

The restorehealt option is not recognized in this context.
For more information, refer to the help.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

bu hatayı veriyor dism codu girince

Image Version: 10.0.19045.2006
Önemli verilerinizi alıp temiz bir Windows kurulumu yapın. ISO dosyasını Windows ISO Tool ile yazdırın. Kendiniz driver kurmayın. Windows Update ile kurulan kalsın. Crack programları yerine OEM lisansla lisanslayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı