SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Mavi Ekran

GT620M Windows 10 Son sürümden bir önceki ancak şunu söylemeliyim güncellediğim halde gene alıyordum bende bir önceki sürüme döndüm belki çözüm olur diye ama nafile. Ve sadece CS:GO ile Dota 2'de olduğunu belirtmek istiyorum tekrardan. Bir günde belki 5 6 saat LoL ETS2 falan oynarım ama olmuyor.

Windows 8.1'de hiç böyle sorunlarla karşılaşmamıştım şans...

Sorunu çözebilmiş değilim.

asdasdasdsadadasd.rar Son iki mavi ekran dosyası sorunu çözebilmiş değilim.
@Recep Baltaş @MF

@Murat5038

İkisini'de MemTest86'da test ettim. 0 Error ile pass complete çıktı. (Teker, Teker) Bellek testi sonuçlarını fotoğraf ile mi paylaşayım ? Yoksa bir yerde log dosyası tutuluyor mu ? Daha önceden tek tek test etmiştim. Orijinal bellek'de 1 kez hata almıştım onuda silmiştim CCleaner ile farkında olmadan diğerini denememiştim onuda denerim.

Realtek sürücülerini, Nvidia sürücünü, Broadcom sürücünü, Chipseti güncelle.
MSİ araçlarını ve Deamontools'u kaldır.

Bellek testi sonuçlarını fotoğraf ile mi paylaşayım
Evet.

Chipseti nasıl güncelleyeceğim ? Nvidia güncelledim Realtek ve Broadcom'u sanırım ben bulamadım.

Şurada iki tane yüklenmemiş aygıt var bunları nasıl güncelleyebilir/yükleyebilirim ?

Realtek'i hallettim tek Broadcom kaldı ve ekran görüntüsünde ki şeyler.

Ekran Görüntüsü (57).png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı