SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M hatası

H4C1..

Decapat
Merhaba iyi günler. Dün yeni bir sistem topladım. Birkaç bir sorun yoktu driverları yükledikten sonra mavi ekran vermeye başladı. Bu benim 4. sistemim. Sistem özellikleri:
  • Ryzen5 3500.
  • Gigabyte B450 auros Elite.
  • Corsair 3200MHz 8*2 GB RAM.
  • RTX2070 ekran kartı.
  • Samsung 860Evo 500GB.

Sistemde sürekli mavi ekran alıyorum. Bazen 5 dakika sonra bazen 20 dakika bazen açılır açılmaz.
RAM'leri çıkardım taktım, yerlerini değiştirdim. Tek RAM ile deneme bile yaptım. PC'ye format attım ama maalesef sorun çözülmedi. Minidump dosyaları elimde. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Edit: İndir Minidump rar

Minidump dosyaları elimde. Yardımcı olur musunuz?
Bizimle paylaşmadığınız sürece yardımcı olamıyoruz. Konu açtığınızda PC'nize erişim hakkı elde etmiyoruz.

Ekran kartının sürücülerini DDU ile kaldırıp güncelleyin. AMD ise WHQL sürümünü kurun. Modeli nedir?
Ayrıca bellek testi de yapın.

Öncelikle 1903 sürümünden 2004 veya 20H2'ye geçiş yapın.

MemTest86 ile belleklerinizi test edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartının sürücülerini DDU ile kaldırıp güncelleyin. AMD ise WHQL sürümünü kurun. Modeli nedir?
Ayrıca bellek testi de yapın.

Memtest testini yaptım. Herhangi bir hataya rastlamadı. Şu an ekran kartı driverını kaldırdım ve PC çok daha fazla mavi ekran vermeye başladı.

Öncelikle 1903 sürümünden 2004 veya 20H2'ye geçiş yapın.

Memtest86 ile belleklerinizi test edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Testi güncel Windows 10 ile tekrar yapacağım Recep Bey.

Yeni konular

Geri
Yukarı