Çözüldü SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Quarced

Kilopat
Yer
Trabzon, Yomra
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün sabah mavi ekran yemeye başladım, açarken de zorlandım zaten bilgisayarımı (Boot etmiyor, Boot etse de ekran gelmiyor vs. vs.). 2 kere açabildim onda da açıldığı gibi bilgisayar kendini yeniden başlattı. Tahminimce bilgisayarımın zoru ekran kartı driverıdır. Yinede kendi başıma hareket etmek istemem, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket edeceğim, şimdiden teşekkürler.

Tamamdır, anlayışın için teşekkürler. Yarın sabah annemin kargosunu aldıktan sonra ilk iş olarak bakarım. Yine dosyalar oluşursa onlara da bakarım hiç sıkıntı olmaz.
Thread Stuck In Device Driver hatası da almışsın. Ve evet, suçlumuz yine ekran kartı.

Bence de sürücüden ziyade bu kartın donanımsal olarak arızası var.
@Quarced

Son düzenleme:
Tamamdır, anlayışın için teşekkürler. Yarın sabah annemin kargosunu aldıktan sonra ilk iş olarak bakarım. Yine dosyalar oluşursa onlara da bakarım hiç sıkıntı olmaz.
Thread Stuck In Device Driver hatası da almışsın. Ve evet, suçlumuz yine ekran kartı.

Bence de sürücüden ziyade bu kartın donanımsal olarak arızası var.
@Quarced
Donanımsal olması şaşırtmaz beni, sonuçta bilgisayarın bütün parçaları eskidi ve gün sayıyorlar 😄 En son şu işlemleri yaptım ve rahatım şuan: Ekran kartını çıkardım, ekran kartını anakarta takarken birleştirdiğimiz o sarı kısımları biraz temizledim, bilgisayarı açıp başka bir driver kurdum. Bunları dün yaptım ve saniyelik gidip gelme, mavi ekran vs. karşılaşmadım. Oyun falan oynamayı denedim belki bir problem varsa o zaman görünür diye, yine bir sıkıntı olmadı. Şu an sorunsuz kullanıyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran kartı eski olunca artık normal çözümler iş görmüyor, bunların kendi dertleri ve kendi çözümleri oluyor 😃. Bir süre bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, uğraşların içinde sana çok teşekkür ediyorum 🥰

Yeni konular

Geri
Yukarı