SystrayComponent.exe - sistem hatası

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
NVDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU
İşlemci
11thGenIntelCore(TM) i7 - 11800H @ 2.30GHz,2304Mhz
Merhaba, 3DS Max programını kullanmaya başlarken daha pogramı yeni açıyorum ve hemen hemen 5-10 dk sonra bu hatayı veriyor. Hep aynı şekilde oluyor. PC kasıyor ve her şeyi kapatıyor. Programın kasması için hiçbir sebep yok daha yeni açıyorum programı ve bu hatayı veriyor, bazen de vermiyor direkt her şeyi kapatıyor.

Systraycomponent - sistem hatası.
Yığın için yeni bir koruma sayfası oluşturulamaz.

Diye yazıyor.

Daha önce böyle bir şey yaşamamıştım. Sorunu nedir yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkürler.

Maalesef denedim ama olmadı. Pc'nin fanından bile anlaşılıyor. Programı açarken son hızda fan çalışıyor, hata vermeye yakın fan duruyor, yavaşlıyor ve program atıyor. Öncesinde hafif kasmalarla başlıyor zaten. Sonra komple atıp kapanıyor. Windows ve sürücüler vs. her şey güncel bu arada onu da paylaşayım. Geçenlerde windows'u güncelledim yeni bir güncelleme gelmişti sanki ondan sonra olmuşta olabilir ama emin değilim tabi..

Geçenlerde Windows'u güncelledim. Yeni bir güncelleme gelmişti sanki. Ondan sonra olmuşta olabilir ama emin değilim tabii.

Eğer daha önce olmuyor ise evet güncelleme yol açmış görünüyor. Sorun olmayacaksa 3DS Max programını kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin.

Eğer sistem geri yükleme noktası olmuş olsaydı güncelleme öncesine PC'yi döndürebilirdiniz. Ama sonuç istenilen gibi olur muydu bilinmez.

sistem geri yükle.png

Bir de bu hata sırasında mavi ekran oluyorsa onun için yeni konu açıp aşağıdaki yolu izlemeniz gerekir.

Bir de bu hata sırasında mavi ekran oluyorsa onun için yeni konu açıp aşağıdaki yolu izlemeniz gerekir.

Tamamdır, bir ara vermişti mavi ekran evet

Teknik destek kısım bölümünde minidump klaörünü paylaşarak yeni konu açtım. Teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı