T.C. Kimlik no istemeyen Ininal tarzı kart önerisi

Fups kart sanırım TC istemiyordu, normal üyelikte. Eğer kartı premium özelliğe yükseltmek istersen TC numarası istiyordu. Normal ve premium kart arasındaki farklara buradan bakabilirsin.

Pek güvenilir olduğunu düşünmüyorum artık Papara'nın. Genellikle bilgileri çalınan insanların kartları ile yasadışı sitelerde kumar oynanıyor.

O kişilerin bilgisi çalınmıyor, o bilgiyi kullanıcı kendisi veriyor.

Ayrıca bu her bankada ve dijital para kuruluşunda yaşanabilir. Öneriniz şahsen saçma.

O kişilerin bilgisi çalınmıyor, o bilgiyi kullanıcı kendisi veriyor.

Ayrıca bu her bankada ve dijital para kuruluşunda yaşanabilir. Öneriniz şahsen saçma.
Saçma falan değil. Ön ödemeli kartları güvenilir bulmuyorum sizin bahsettiğiniz olay kart kiralama.

Papara bilgilerim çalınıp yasa dışı sitelerde oyun oynandığı zaman (benden habersiz) paramın güvencesi yok. Yani param uçup giderse Papara zararımı karşılamaz. Ama banka kartı öyle değil.

Saçma falan değil. Ön ödemeli kartları güvenilir bulmuyorum sizin bahsettiğiniz olay kart kiralama.

Papara bilgilerim çalınıp yasa dışı sitelerde oyun oynandığı zaman (benden habersiz) paramın güvencesi yok. Yani param uçup giderse Papara zararımı karşılamaz. Ama banka kartı öyle değil.
Çalınması o kadar kolay değildir.

Geri
Yukarı