T.C. No istemeyen ödeme sistemi

darkinbox

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Kasap
Merhaba, tekrardan. Bugünkü sorum çözemediğim ilginç bir şey olacak. Arkadaşlar, gittim 7 saat HTML ve Python'la website kurdum, amacı Roblox'ta item, exploit satmaktı. Her neyse kartla ödemeye geldim payu siteleri aramaya başladım, ama bütün siteler başvuru T.C. No telefon nosu istiyor, yav arkadaş daha 14 yaşındayım, ben niye vereyim bilgilerimi, her neyse T.C. No su telefon nosu hadi geçtim en azından T.C. Nosunu istemeyen bir kartla ödeme sitesi var mı? Istediğim şey biri gelip satın alma butonuna basıcaki ve bir siteye yönlendirilecek, oradan kart bilgilerini girip istediği itemi ya da exploiti satın almış olacak, tabii benim ininal kartıma para gelecek. Böyle bir site yok mu Allah aşkına helal diyeceğim bulana. Iyzicoyu denedim, payu yu denedim shoperi denedim, hepsi başvuru T.C. No istiyor, ben ne anladım şimdi bu işten. Neyse.

1635105409873.png

Şöyle bir şey gelsin işte bu kadar, çok bir şey istemiyorum.

Dosya Ekleri

• 1635105379662.png
    1635105379662.png
    25,7 KB · Görüntüleme: 114
T.C. kimlik istemek artık zorunluluk gibi bir şey oldu. Sebebi ise internet dolandırıcılığı. Kişinin gerçekten bir şahıs olduğuna ve olası bir durumda T.C. kimliği olduğu için kolay şekilde şikayet edebilmek için. Aslında satıcı içinde önemli bir durum bu. T.C. doğrulama istemesi mantıklı.

Merhaba, tekrardan. Bugünkü sorum çözemediğim ilginç bir şey olacak. Arkadaşlar, gittim 7 saat HTML ve Python'la website kurdum, amacı Roblox'ta item, exploit satmaktı. Her neyse kartla ödemeye geldim payu siteleri aramaya başladım, ama bütün siteler başvuru T.C. No telefon nosu istiyor, yav arkadaş daha 14 yaşındayım, ben niye vereyim bilgilerimi, her neyse T.C. No su telefon nosu hadi geçtim en azından T.C. Nosunu istemeyen bir kartla ödeme sitesi var mı? Istediğim şey biri gelip satın alma butonuna basıcaki ve bir siteye yönlendirilecek, oradan kart bilgilerini girip istediği itemi ya da exploiti satın almış olacak, tabii benim ininal kartıma para gelecek. Böyle bir site yok mu Allah aşkına helal diyeceğim bulana. Iyzicoyu denedim, payu yu denedim shoperi denedim, hepsi başvuru T.C. No istiyor, ben ne anladım şimdi bu işten. Neyse.

Eki Görüntüle 1197912

Şöyle bir şey gelsin işte bu kadar, çok bir şey istemiyorum.
Hocam öncelikle eline sağlık shopify denedin mi ? Ayrıca meraktan soruyorum güzel bir website yapmışsın Bootstrap mi kullandın yoksa CSS ile mi? Bir de Python'la web kısmında neler yaptın onu merak ettim.

Hocam öncelikle eline sağlık shopify denedin mi? Ayrıca meraktan soruyorum güzel bir website yapmışsın bootstrap mi kullandın yoksa CSS ile mi? Bir de Python'la web kısmında neler yaptın onu merak ettim.

Hocam CSS Python64 le sitedeki bir butona tıklayınca bir uygulama indiriyor o uygulamayı Python64X le yaptım yani websiteyi değil. Bir deneyim shopifyi. Sitenin domaini online değil şuan yüklenmez.

Sorunun cevabı şurada;

Hocam öncelikle eline sağlık shopify denedin mi? Ayrıca meraktan soruyorum güzel bir website yapmışsın bootstrap mi kullandın yoksa CSS ile mi? Bir de Python'la web kısmında neler yaptın onu merak ettim.

Hocam teşekkür ederim shopify işime yaradı, 14 günlük deneme bitince ne oluyor bu arada.
Papara QR kod ile ödeme almayı düşünebilirsin belki.

ininal Kart'ım var hocam.

T.C. no güvenlik için ticarette kayıt tutulması zorunlu hem satıcı hem alıcı korunması için fatura ve ödemelerde banka ve aracı kurumlar isimsiz veya T.C. no olmadan transferi onaylamaz diye biliyorum yani tamamıyla 2 tarafı koruma amacıyla yapılmış bir durum.
Çünkü bu sistem olmaz ise ve mağdur olursan kanıtlayamazsın hakkını arayamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı