T-Force RAM neden pahalı?

@Okay many anakart sıkıntılı RAM'ler de sağlam olabilir. Anakartın garantisi varsa bence ilk onu gönder servise derim.
Anakartin garantisi var ama PC abimin olduğu için garantiye gondermemi izin vermez çünkü PC ile oyun oynuyor garantiye gönderirsen sabırsız bekliyemez yok der, bu arada PC açıldı bios sıfırlanmısti ama ramlarim mhzsini 3200mhzye çektim, İstanbul'da ram tamiri yapan yerler varmıdır acaba?

@Okay many diğerinin bozuk olduğuna eminiz demek ki. RAM'ler düşündüğün gibi "tamir" olacak donanımlar değiller. Genelde ya değişim yapılırlar ya da ölürler. Yeni bir RAM alıp takmak onu tamir edecek yer bulmak, beklemek bir de para vermekten daha iyidir.
bılgısayarcıya goturup o bozuk ramı baska 1 anakartta calıstırmasını ıstıyecegım eger ram calısırsa dedıgın gıbı anakartta sıkıntı vardır eger yoksa ramde sıkıntı vardır, ıstanbulda ram tamırı yapan bırısıne goturcem yada yenı 1 ram alıcam artık 1 yanı teklı 8gb 3200mhz ram satmıyor cogu satıcı mecbur 2x8gb lıklerden alıcam onlarda maalesef 1100 tl lerden baslıyor.

@Okay many böyle bir şey alırsan büyük ihtimalle uyumlu çalışırlar korkma. Sen yine o RAM'in ve anakartın sağlık durumlarından elin ol. RAM ölüyse yerine konulacak çok fazla alternatif var. İlla kit olması şart değil ben zamanında 4 tane farklı marka ve model RAM'i bir arada kullandım sorun yaşamadım. Bunun gibi uygun birisi alınır geçilir.

@Okay many böyle bir şey alırsan büyük ihtimalle uyumlu çalışırlar korkma. Sen yine o RAM'in ve anakartın sağlık durumlarından elin ol. RAM ölüyse yerine konulacak çok fazla alternatif var. İlla kit olması şart değil ben zamanında 4 tane farklı marka ve model RAM'i bir arada kullandım sorun yaşamadım. Bunun gibi uygun birisi alınır geçilir.

hocam sızde bılıyorsunuz cogu agır ve yuksek oyunlar 1 yuksek nvme m2 ssd oda bende var 1 de 16gblık 2x8 cıft kanal belleklerle oyun oynuyorlar suan elımde 8gblık bellek ıle yıne bırcok oyunu oynuyorum dogru ama cıft kanal bellek daha dogru olucak,fakat bana attgınız marka tuf serısınden bazı ramlar uyumlu degıl allah korusun aldım geldı taktım olmadı ıade ettım almadılar ne yapıcam ben :)

@Okay many taktın olmadı iade alacaklar bu kadar merak etme, 14 gün koşulsuz iade hakkın var yalnızca gidip RAM üzerindeki kağıdı sökme 😄. T-Force RAM'ler genelde içerik olarak birebir aynıdır yalnızca dış görünüşleri farklıdır %99 uyumlu olacaktır.
hocam ıyı guzel fıkır ama elımdekı tum sansları alternatıflerı deneyıp en son baktım olmuyor sızın verdıgınız tavsıyeden gıderım,suana kadar tum sorularımı sıkılmadan kın kusmadan cevabladıgınız ıcın cok tesekkur ederım.
@Okay many taktın olmadı iade alacaklar bu kadar merak etme, 14 gün koşulsuz iade hakkın var yalnızca gidip RAM üzerindeki kağıdı sökme 😄. T-Force RAM'ler genelde içerik olarak birebir aynıdır yalnızca dış görünüşleri farklıdır %99 uyumlu olacaktır.
hocam bu rama baktım fakat hıckımse almamıs ve fıyatı degıer ramlere gore ucuz bunda bır suphe uyandırıyor bana ama senınde dıkkatını cekmedımı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı