T-Launcher virüslü mü yoksa değil mi?

Evet biliyorum, bu konu eski de kaldı.
Kafamda t-Launcher'ın virüslü mü yoksa virüssüz mü diye düşünüyorum.
False postivemi onu da bilmiyorum.

Emin olun virüslü olsa bile yine de kullanılır. Şahsen ben kullanıyorum. Ancak oynamadığım için uzun zamandır güncellemeler vs gelmiştir. Eğer sizin için sorun yoksa kullanın. Korsan oyunların garantisi yok elbette.

Evet biliyorum, bu konu eski de kaldı.
Kafamda t-Launcher'ın virüslü mü yoksa virüssüz mü diye düşünüyorum.
False postivemi onu da bilmiyorum.

İçerisinde olana virüs denebilir de, denmeyebilir de. Tam bir virüs diyemeyiz ancak evet, içerisinde bilgilerinize erişen bir virüs var. Başka ellere geçmediği sürece tamamen zararsız ama site başkasına geçerse veya bir hack saldırısına uğrarsa o zaman tehlikeli bir hal alabilir. Mümkünse orijinal minecraft almanızı öneririm. Tüm kaçak Launcher sitelerine o virüs hep var.

Bu virüs iddiaları yayıldıktan sonra bile kullandım, kullanıyorum. Bilgisayarıma asla bir yavaşlama olmadı ya da benzerleri, kullanabilirsin.

Ya zaten tam olarak bilgisayara giren bir virüs yok sadece bilgisayara kayıtlı olan bilgileri ele geçiriyor. Yani zaten bilgisayarı yavaşlatan bir virüs değil tam olarak. Bende kullandım ancak yeni bilgisayara geçince orijinal Minecraft satın aldım. Paranız olduğunda çok oynuyorsanız orijinal Minecraft'ta geçmek iyi bir fikir olabilir.

Geri
Yukarı