T11 radyolu rom

oldsword

Kilopat
Yer
İzmir
T11 için yeni rom. İçine sadece radyo ekledim ve çok güzel çalışıyor. Başka hiç bir şey kurulu değil. Saf ve temiz :) Kurulumdan sonra ayarlardan Türkçe'ye çevirip güle güle kullanın.

İşte Link: https://www.dropbox.com/s/gk6uax6tna420cq/GB_P728TV1.0.0B11_update_signed.zip

T11 rott yapmak ve rom atmak.Aşama halinde anlatıyorum.

Önce root yapmak:
1-) https://www.dropbox.com/s/n9ap7hav41wy283/T11_root_araclari.zip dosyaları indirin
2-) Dosyaları Sd Kartın içine atın. Klasöre değil direk sd kart içine atın lütfen.Zipli dosyadan çıkarmadan,direk zip dosyasını.
3-) Telefonunuzu kapatın ve kapalı iken Home Tuşu ( Ortadaki tuş dokunmatik olmayan ) + Ses açma Tuşu + Power ( güç açma kapatma ) Tuşlarına basılı tutun. Elinizi çekmeyin karşınıza üçgen içerisinde ünlem işareti olan bir ekran çıkacaktır. Burada 2. seçenek olan apply update.zip yazısına gelmemiz lazım. Bunu yapmak için "SES KISMA" tuşuna bir kere basıyoruz ve o yazının üzerine geliyor. Şimdi Arama kapatma tuşuna basıyoruz. Bir şeyler yükleniyor ve bu ekran karşımıza geliyor.
4-) Burada da ses kısma tuşları ile geziniyoruz. Install zip from sd kart seçeneğine gelin ve "HOME TUŞU" Büyük ortadaki tuşa basın. Daha sonra Choose zip from sd kart yazısına gelin ve tekrar menü tuşuna basın. Karşınıza sd kartın içi gelecektir. Buradan öncelikle "su-bin-3.0.3.2-d-signed" üzerine gelip ortadaki tuşa basıyoruz ve Açılan pencerede Yes seçeneğine gelin ve menü tuşuna basın. Yükleniyor. Ardından "Superuser-3.0.7-efghi-signed" üzerine geliyoruz ve ortadaki tuşa basıyoruz. Buda yüklendikten sonra root işlemimiz bitmiştir. Telefonunuzu yeniden başlatın - Reboot System Now seçeneğini seçin. Telefonunuz açıldığında rootlu olacaktır ve menüsünde SUPERUSER uygulaması bulunacaktır. Artık telefonunuzda dilediğinizi yapabilirsiniz.
Root işlemi risksizdir. Kesinlikle telefona zarar vermez. Siz root yetkisi alıp telefonun mühim dosyalarını silerseniz telefonunuz çökebilir. Bu sizin hatanızdır root işleminin değil. Root işlemi bukadar.

Rom Yükleme:

1-) Yukarıda verdiğim romu indirdikten sonra içini hiç açmadan olduğu gibi SD kartınıza atın.
2-) Cep telefonunuzu kapatın ve Recovery moda tekrar girin. ( Ortadaki tuş + Ses açma tuşu + Power kombini ile)
3-) Tekrar update.zip dosyasını yükletin. ( Ses kısma tuşuna bir kere basın ve arama sonlandırma tuşuna basın. )
4-) Install zip from sd kart yazısına gelin. ( Ses kısma tuşuna basın ve Ortadaki tuşa basın. )
5-) Daha sonra Choose zip from sd kart yazısına gelin ve tekrar menü tuşuna basın.
6-) Sd Kartın içine attığımız "GB_P728TV1.0.0B11_update_signed" isimli dosyayı bulun ve üzerine gelip ORTADAKİ tuşa basın.
7-) Açılan pencerede Yes seçeneğine gelin ve menü tuşuna basın. Bir kaç dakika bekledikten sonra telefonunuz kendi kendine açılacaktır. Artık telefonunuza yeni rom yüklediniz.Güle güle kullanın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Önünüzde saygıyla eğiliyorum. Bugüne kadar bu foruma üye olup da kendi sorununu çözmek dışında insanlara yardımcı olan bir rehber hazırlayan tek Turkcell TXX serisi telefon sahibisiniz. Teşekkürler.

Rica ederim, ne demek. Burada bulunma amacımız bu değil mi? Ben bu foruma geldiğimde hiç bir şey bilmiyordum. Araştıra araştıra öğrendim bazı şeyleri. Kendi sorunumu çözdüm. Çözülemiyen sorunun insanı nasıl sinir ettiğini bilirim. O yüzdende diğer arkadaşlar aynı sorunlarda takılmasın diye bildiklerimi paylaştım. Başta dedim, burada bulunma nedenimiz nedir? Bilgi paylaşımı. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Önünüzde saygıyla eğiliyorum. Bugüne kadar bu foruma üye olup da kendi sorununu çözmek dışında insanlara yardımcı olan bir rehber hazırlayan tek Turkcell TXX serisi telefon sahibisiniz. Teşekkürler.

Recep arkadaş haricinde hiç yorum yokmu yaw? :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı