T2050 sisteme Windows 10 kurmalı mıyım?

russian.pancake

Centipat
Intel(r) CPU T2050 çift çekirdek 3 GB RAM 256 MB veya 500 MB ekran kartı var kardeşim kullanacak YouTube için bense telefon alacağım. Bu yüzden ihtiyaç kalmayacak sistemde Windows 7 var ne ısınma var ne kasma donma vs. hani derler ya güncellik iyidir Windows 10 Enterprise LTSC kurmayı düşünüyorum. 2 GB RAM ile kurduklarını gördüm içimden dedim ki acaba bende kurabilir miyim? Sizce kurabilir miyim bu sürümü lütfen yazmak için yazılmasın konuya önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler, aslında 7 kalmasın da demiyorum kararsızım.

10w21012016.PNG

10 güncel.PNG

10 kur tedavülden kalkmışı kurma.

Hocam kaç GB veya MB ekran kartınız var ve SSD mi HDD mi kullanıyorsunuz laptopta Windows 10'da çok fazla ısınma olur mu şu an sisteminiz kasıyor mu Windows 10'da akıcı mı aklımda kalan bu soruları cevaplarsanız çok sevinirim.

Kesinlikle Windows 8.1 kur. Windows 10'da akıcı olmuyor düşük RAM'li sistem.Denediğim için söylüyorum bunu.

Kesinlikle Windows 8.1 kur. Windows 10'da akıcı olmuyor düşük RAM'li sistem.Denediğim için söylüyorum bunu.
Çok teşekkürler.
Sisteme çok yakın bir bilgisayarım var Win 10A geçtim geçeceğime pişman oldum sakın öyle bir hataya düşme en güzeli Win 7 hem sade hem akıcı şu an bilgisayarda önemli dosyalar var olmasa kesinlikle tercihim Win 7.
Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı