T4200 sisteme Windows işletim sistemi önerisi

İşinize bağlı olarak her şekilde bilgisayarınız eski, günümüz şartlarında güncel veya güncele yakın programlar kullandıracaklardır diye düşünüyorum. Bütçeniz yeni bilgisayar almaya uygunsa uygun bir tane alabilirsiniz.
Neden hiç kimse Ultimate'i sevmiyor?
Şuan yüklediğim sürümün Ultimate olduğunu söyleyeyim bu arada...

2 GB olduğunda performans sorunu oluyor mu? Eğer öyleyse performans ayarları yapın, gereksiz hizmetleri kapatmayı ve başlangıç uygulamalarını işinize yaramayanları kapatmayı deneyin ve düzenli olarak disk temizleme ve birleştirme yapmayı unutmayın.

2 GB olduğunda performans sorunu oluyor mu? Eğer öyleyse performans ayarları yapın, gereksiz hizmetleri kapatmayı ve başlangıç uygulamalarını işinize yaramayanları kapatmayı deneyin ve düzenli olarak disk temizleme ve birleştirme yapmayı unutmayın.

Tüm ayarları yapmama rağmen yapıyor hem de çok fazla.

Ekran kartı ile alakalı olabilir 64 MB ekran kartı çok eskide kaldı... Tıpkı benim 506 MB ekran kartı gibi...

Ekran kartı ile alakalı olabilir 64 MB ekran kartı çok eskide kaldı... Tıpkı benim 506 MB ekran kartı gibi...
256 MB ekran kartı ile Windows 10 kullanıyorum hatta sanal makineye 128 MB ekran kartı veriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı