T50 Gta San Andreas Sorunu

Toreddo

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

T50 alacağım biraz inceleyim dedim Technopatın falan videolarına baktım. İki farklı videoda da T50 Gta San Andreas oyununda bile kasıyor.

Kasmaması için ayarı falan var mı?

Yada neden kasıyor, büyük problem mi?

Diğer oyunlardada böyle sorunlar olabilir diye almaktan vazgeçebilirim.

Yorumlarınızı bekliyorum, iyi akşamlar.

Asus Zenfone 5 varken T50 yi tavsiye etmen. Geliştirdikleri arayüz hiç beğenmedim. Kamerası ise bakmayın 13mp olduğuna cidden çok kötü. Zenfone 5'in özellikleri 8mp kamerası dahil T50'den daha iyi. Bence seçiminizi Zenfone' dan yana kullanın. Ayrıca telefon ince hoş ama dayanıksız. Standart cam ve 1Gb RAM ile o android telefonla kaç sene gidebilirsiniz ?

Zenfone 5 Intel Atom Z2560 1.6 ghz işlemci, 2 GB RAM, 8 megapiksel arka (gece çekimleri şahane), 2 megapiksel ön kamera, gorilla glass 3 ekran, ayrıca Android L' de gelecek biraz geç ama olsun. :)

Kendim kullanıyorum tavsiye ederim bence bir düşün hatta T50'yi boşver bunu düşün. :D

Arkadaşlara katılıyorum hem Turkcell çıkarttığı telefonları bir süre sonra unutuyor.Hiç güncelleme falan yapmaz.Bencede Zenfone 5 almalısın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı