T5870 sisteme emulatör önerisi

Goril

Hectopat
Sistemim bayağı bir eski bir sistem DxDiag'dan anlamışsınızdır zaten. Clash of Clans, Brawl Stars, Polish, Pixellab açılması benim için yeterli olacaktır. Önerilerinizi bekliyorum :)

Dxdiagemu.PNG

Sistemim bayağı bir eski bir sistem DxDiag'dan anlamışsınızdır zaten. Clash of Clans, Brawl Stars, Polish, Pixellab açılması benim için yeterli olacaktır. Önerilerinizi bekliyorum :)

Eki Görüntüle 1020820
Lütfen yanlış anlamayın ancak bu özellikler için önerebileceğimiz bir emülatör olduğunu düşünmüyorum. En düşük emülatör 4 GB ile çalışıyor. Yine de şansınızı denemek istiyorsanız:
Nox
Memu

Son düzenleme:
Lütfen yanlış anlamayın ancak bu Spec'ler için önerebileceğimiz bir emülatör olduğunu düşünmüyorum. En düşük emülatör 4 GB ile çalışıyor. Yine de şansınızı denemek istiyorsanız:
Nox
Memu

Açıkcası bende pek sanmıyorum ama önceden ldplayer çalıştırmıştım.

Aradığınız Android emulatör ise. PC direk Android kursanız. HDD bir bölümüne. Emülatörden daha iyi olur bence.

Ps CS6 ve Aİ CS6 ile uğraştığım için Andorid'e geçmiyorum.

Aradığınız Android emulatör ise. PC direkt Android kursanız. HDD bir bölümüne. Emülatörden daha iyi olur bence.
Kesinlikle daha mantıklı. Aklıma gelmemişti.

Eğer kuracak olursanız: Phoenix OS tatlı bir android OS. Windows ve Linux vari bir tasarıma sahip olduğu için adapte olmanızda kolay oluyor.
Açıkcası bende pek sanmıyorum ama önceden ldplayer çalıştırmıştım.

Ps CS6 ve Aİ CS6 ile uğraştığım için Andorid'e geçmiyorum.
Dualboot deneyebilirsiniz.

O sisteme program değil de OS olan hafif emulatörler yüklenebilir.
Androidx86, Prime OS gibi seçeneklere bakın.
Program olarak şu an en hafifi Nox diyebilirim.

Yanına kurun derken? O tür şeyleri pek anlamam.
Dualboot dediğimiz, bir sistemde iki adet işletim sistemini ön yükleyebilme durumu. Yani sistemde hem Windows, hem Android ayrı ayrı OS'ler olarak yüklü oluyorlar. Ancak istediğinde bilgisayarı yeniden başlatıp sistemi değiştirebiliyorsun.

Kesinlikle daha mantıklı. Aklıma gelmemişti.

Eğer kuracak olursanız: Phoenix OS tatlı bir Android OS. Windows ve Linux vari bir tasarıma sahip olduğu için adapte olmanızda kolay oluyor.

Dualboot deneyebilirsiniz.

Dualboot'a yarın bakacağım teşekkürler.
Dualboot dediğimiz, bir sistemde iki adet işletim sistemini ön yükleyebilme durumu. Yani sistemde hem Windows, hem Android ayrı ayrı OS'ler olarak yüklü oluyorlar. Ancak istediğinde bilgisayarı yeniden başlatıp sistemi değiştirebiliyorsun.

Sistemde aksaklık vb. olmaz değil mi?

Geri
Yukarı