TA690G AM2 anakart kaç GB RAM destekliyor?

Orhan231

Centipat
Daha fazla  
AMD Athlon 64 X2 işlemci.
TA690G AM2 anakart.
Üstünde birer GB var 4 slot var toplam.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 GB DDR2.

Screenshot_20221123-170046_Samsung Notes.jpg

850TL ama her türlü öneriye açığım ikinci el de olur illa bu olmasına gerek yok ben çok yüksek oyunlar oynamayacağım Zula'ya da Valorant belki oynarım.

Biraz fazla. 850 TL ile ikinci elde, R7 200 serisinden bir ekran kartı ve Core 2 Quad işlemci ile ona uygun anakart alıp, elinizdeki RAM'ler ve diğer donanimları da kullanarak çok daha performanslı bir sistem elde edebilirsiniz.

Sizce bu sistemde sıkıntı hangi parça
AMD Athlon 64 X2 işlemci.
TA690G AM2 anakart.
4x2GB 800MHz Kingston RAM.
Sadece ekran kartı yok elimdeki parçaları değerlendirmek istiyorum ve açıkçası yeniden bir sistem toplamak işime gelmiyor.(merak ediyorum sadece Zula'da kaç FPS alırım 2 GB ekran kartıyla ve size de çok teşekkür ederim görüşlerinizden dolayı)

İlla R5 230 almak istiyorsanız bu markanın ürünlerine bakmayın uzak durun. İkinci elden daha ucuza bulabilirsiniz ama 850 TL'ye Core 2 Quad işlemcilerden birini, onlara uygun bir anakart alıp R7 240 veya dengi bir kart almanız daha iyi olacaktır.
Ya bir de ekran kartı olarak
Şöyle bir şey almak istiyorum uyar mı?

İlla R5 230 almak istiyorsanız bu markanın ürünlerine bakmayın uzak durun. İkinci elden daha ucuza bulabilirsiniz ama 850 TL'ye Core 2 Quad işlemcilerden birini, onlara uygun bir anakart alıp R7 240 veya dengi bir kart almanız daha iyi olacaktır.

Tamamdır zaten MSI R7 240 2 GB 128bit aldım ikinci el.

Yeni konular

Geri
Yukarı