Elektronik TAA Ryzen 5 5500 RX 6600 sistem 12800TL!

3060'dan kötü değil denkler ve 13K ya PC yok. A750 sistemler var ki A750 henüz tam oturmuş bir kart değil ve o sistemlerin bu sistemdeki gibi kaliteli parçaları yok.

Kötü maalesef. DLSS sayesinde 3060 çok daha iyi sonuçlar veriyor. Üstelik 12 GB.

Kötü maalesef. DLSS sayesinde 3060 çok daha iyi sonuçlar veriyor. Üstelik 12 GB.
13K ya 3060 sistem bul dostum tabii bulabiliyorsan. Üstelik Saf güçte aynılar ve aynı bütçede bile değiller.

5600'ü koyunca 15.000 yapıyor ama alınır mı bu fiyata bilmiyorum ekran kartı 3060'tan kötü.
Sistemi satın aldım. Aynı çekirdek sayısına sahip, biraz daha fazla önbellek ve PCle 4.0 desteği için 1.800₺ fark verip 5600 almaya değmez. RX 6600 hemen hemen RTX 3060 ile aynı ama bu fiyata RTX 3060 çok zor bulunur. AMD içinize sinmediyse Nvidia alın, tamamen tercih meselesi.

Nvidia'nın DLSS'i varsa AMD'nin FSR'ı var. Tabii sonuç olarak her oyun bu teknolojileri desteklemiyor.

İndirim bitmiş sistem 17.700TL olmuş.

İndirim bitmiş sistem 17.700TL olmuş.
Böyle indirimler zaten ikinci günü bile göremiyor, bu sefer stoklar iyi dayandı. Muhtemelen AMD ekran kartı olduğu için talep bir tık az oldu.

Dün zaten PSU stoğu bitmişti ve son 7 ürün filan kalmıştı.

Son düzenleme:
Sistemi satın aldım. Aynı çekirdek sayısına sahip, biraz daha fazla önbellek ve PCIe 4.0 desteği için 1.800₺ fark verip 5600 almaya değmez. RX 6600 hemen hemen RTX 3060 ile aynı ama bu fiyata RTX 3060 çok zor bulunur. AMD içinize sinmediyse NVIDIA alın, tamamen tercih meselesi.

NVIDIA'nın DLSS'i varsa AMD'nin FSR'ı var. Tabii sonuç olarak her oyun bu teknolojileri desteklemiyor.

AMD'nin FSR'ı mı :).

Dostum attığın sitelere baktım da seninle tartışmaya gerek yok.

@Uğurcan Aydoğdu Dalga geçersin ya da başka birşey, amacım senin fikrini değiştirmek değil. Bunu okuyan başka kişilerin bilgilenmesini sağlamak.

Nvidia yazılım konusunda hep öndedir (DLSS ve OptiX vb.), ancak fiyatları da öyle. Blender ile uğraşan biri olarak Nvidia'nın teknoloji üstünlüğüne gayet hakimim, RTX 4060 sistem almayı hedefliyordum fakat bütçe sorunları yaşadım ve karşıma şansen bu indirim çıktı. Nvidia'yı seviyorum ama AMD öcü değil sonuçta, neden almayayım. :D

Düşük bütçe ile insanların sırf Nvidia almak için GTX 1650'ye ciddi paralar verdiklerini görmek istemiyorum. Parası olana zaten ben Nvidia'yı öneririm.
1691090632911.png

Yeni konular

Geri
Yukarı