Taahhüt sorgulama nasıl yapılır?

Taahhüt bitmesini beklemeden paket yükseltebilirsin.

O nasıl oluyo ?
İlla taahhüdün bitmesine gerek yok mu?

Müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt bitişini ve taahhüt cayma bedelini öğren. Geçmek istediğin İSS o bedeli karşılıyorsa evet hemen geçiş yapabilirsin. Eğer karşılamıyorsa kendin o bedeli ödeyip geçmen gerek.

Müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt bitişini ve taahhüt cayma bedelini öğren. Geçmek istediğin ISS o bedeli karşılıyorsa evet hemen geçiş yapabilirsin. Eğer karşılamıyorsa kendin o bedeli ödeyip geçmen gerek.

O nasıl oluyor?
İlla taahhüdün bitmesine gerek yok mu?

Cayma bedeli gibi saçma bir bedel ödemiyorsun. Ben taşınmadan önce 16Mbps internet kullanıyordum altyapımdan dolayı, taşındıktan sonra taahhüdüm devam ettiği halde 100Mbps internete geçiş yaptırdım ve sadece hat taşıma bedeli ödedim o da başka bir adrese taşındığım için. Sonraki fatura kesim tarihinde ise 100Mbps internet ücreti ödemeye başladım. İnternet sağlayıcınızı arayın ya da internet üzerinden Online işlemler varsa oradan halledebilirsin.

Cayma bedeli gibi saçma bir bedel ödemiyorsun. Ben taşınmadan önce 16Mbps internet kullanıyordum altyapımdan dolayı, taşındıktan sonra taahhüdüm devam ettiği halde 100Mbps internete geçiş yaptırdım ve sadece hat taşıma bedeli ödedim o da başka bir adrese taşındığım için. Sonraki fatura kesim tarihinde ise 100Mbps internet ücreti ödemeye başladım. İnternet sağlayıcınızı arayın ya da internet üzerinden Online işlemler varsa oradan halledebilirsin.

Eğer aynı İSS üzerinden geçiş yapıyorsanız evet taahhüt ödenmez. Ben farklı İSS'e geçecek diye söyledim.

Geri
Yukarı