Taahhüt uygun fiyatlı nasıl uzatılır?

cTwiuem

Hectopat
Daha fazla  
Selam bu ayin 10'unda mevcut Türk Telekom mobil paketimin taahhudu bitiyor. Ben de gectigimiz haftalarda babama Türk Telekom'a gidip paketimin yenilenmesini istedigimi iletmesini istedim. Babam Telekom bayisine gidip soylemis onlarda 5555'e taahhut vs yazmami istedi bende yazdım ancak mevcut taahhudun bitis tarihi cikti. Bayideki adamlarda taahhut bittigi gun 5555'e taahhut yazmam gerektigini ve sonrasinda paketimin taahhüdünu yenilediklerini soyledi bu durum nasıl oluyor? taahhüdümu nasıl uzatabilirim uygun fiyatli sekilde bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bu ayin 10'unda mevcut Türk Telekom mobil paketimin taahhudu bitiyor. Ben de gectigimiz haftalarda babama Türk Telekom'a gidip paketimin yenilenmesini istedigimi iletmesini istedim. Babam Telekom bayisine gidip soylemis onlarda 5555'e taahhut vs yazmami istedi bende yazdım ancak mevcut taahhudun bitis tarihi cikti. Bayideki adamlarda taahhut bittigi gun 5555'e taahhut yazmam gerektigini ve sonrasinda paketimin taahhüdünu yenilediklerini soyledi bu durum nasıl oluyor? Taahhüdümu nasıl uzatabilirim uygun fiyatli sekilde bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

Yapmanız gereken şey şu ben hep yaparım.
Müşteri hizmetlerini arayın.
Sonra yüksek fiyattan dolayı hattınızı iptal etmek istediinizi söyleyin.
Tarife sunacaklar hayır deyin.
Sizi yetkili kişiye bağlayıp en uygun tarifeyi yapacaklardır.

Her taahhüt dönemi işe yarıyor :D

Hocam bugün bayiye gittim ayin 8'inde gel sana ozel paket tanimlanacak sistemden dedi onu bekliyorum bakalim.

10 yıldır bu taktiği kullanıyorum, geçen dönem faturam 25 GB internet 1000 dk konuşma 87 TL idi. Taahhüdüm bitti 180'den aşağı tarife alamadım. O günde Vodafone sitesinde hat taşımanlara özel 120 TL fiyatla 20 GB internetli paket vardı ona geçtim. Lakin Türk Telekom'dan şikayet edenler bir de Vodafone denesin ondan sonra Türk Telekom'u baş tacı yaparsınız. 2 haftadır hattımın açılması için uğraşıyorum Vodafone ile. Çağrı merkezleri bile ne kadar kalitesiz bir operatör olduğunun kanıtıdır.

10 yıldır bu taktiği kullanıyorum, geçen dönem faturam 25 GB internet 1000 dk konuşma 87 TL idi. Taahhüdüm bitti 180'den aşağı tarife alamadım. O günde Vodafone sitesinde hat taşımanlara özel 120 TL fiyatla 20 GB internetli paket vardı ona geçtim. Lakin Türk Telekom'dan şikayet edenler bir de Vodafone denesin ondan sonra Türk Telekom'u baş tacı yaparsınız. 2 haftadır hattımın açılması için uğraşıyorum Vodafone ile. Çağrı merkezleri bile ne kadar kalitesiz bir operatör olduğunun kanıtıdır.

Şu ana kadar bütün operatörleri kullandım.
En çöpü Vodafone'e.
En iyisi Turkcell.

Hocam yarin bir arayacagim Türk Telekom'u bakalim ne kadar fiyat cekecekler?

Hocam benim taktik şöyle, Çağrı merkezini arıyorum tarife için. ilk aradığımız m. hizmetleri hattımızı kapatmaya veya ekstra indirim yapmaya yetkisi yok. Uygulamada sen ne görüyorsan oda sana onu söylüyor. Bu görüşmeden menun olmadığınız belirtin, fiyat yüksek başika operatre geçeceğim diyin ve şikayet oluşturun. Ya sizi kampanya bölümüne yönlendirir yada kayıt açar genel merkezden aranırsınız. Genel merkezden arayanın kafa durumuna göre istediğiniz fiyatı alabilirsiniz. Emin olun bu gün 350 tl ye kullanılan tarifeyi 60-70 tl ye alabilirsiniz.
Zamanında 30 tl ye indirimli kullandığım tarifeyi 19 tl ye kullanan vardı. Aynı şekilde 59 tl ye kitledikleri insanlarda vardı. Türk telekomunda böyle ilginç bir fiyat poltikası var.

Hocam benim taktik şöyle, Çağrı merkezini arıyorum tarife için. İlk aradığımız m. Hizmetleri hattımızı kapatmaya veya ekstra indirim yapmaya yetkisi yok. Uygulamada sen ne görüyorsan oda sana onu söylüyor. Bu görüşmeden menun olmadığınız belirtin, fiyat yüksek başika operatre geçeceğim deyin ve şikayet oluşturun. Ya sizi kampanya bölümüne yönlendirir ya da kayıt açar genel merkezden aranırsınız. Genel merkezden arayanın kafa durumuna göre istediğiniz fiyatı alabilirsiniz. Emin olun bugün 350 TL'ye kullanılan tarifeyi 60-70 TL'ye alabilirsiniz.
Zamanında 30 TL'ye indirimli kullandığım tarifeyi 19 TL'ye kullanan vardı. Aynı şekilde 59 TL'ye kitledikleri insanlarda vardı. Türk Telekom'unda böyle ilginç bir fiyat poltikası var.

Sağ olun hocam yarin arayacagim dediginiz gibi yaparim.

Yeni konular

Geri
Yukarı