Taahhütsüz internet paketi önerisi

yusufxr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda kullandığım internet bayağı sıkıntı çıkardığı için taahhütsüz ve mümkünse kurulum ücreti olmayan düzgün internet önerir misiniz?
Valorant gibi pek çok oyunda ping sıkıntısı var. Son günlerde saçma sapan 2 Mbps vermeye başladı kurulum ücreti olan - olmayan olarak önerirseniz sevinirim.
Ekran Alıntısı.PNG

Benim bildiğim taahhütsüz internet internet sağlayıcısı TurkNet.

TurkNet altyapınız varsa çok uyguna geliyor.

TurkNet Türk Telekom altyapısını kullanıyor TurkNet bazen sapıtıyor arkadaşlarımdan biliyorum mağdur olanda var ama Millenicom'da iyi.

Bende 2'si arasında kalmıştım sanırım TurkNet bağlatacağım teşekkür ederim hocam.

TurkNet iyidir tabii ki de pek sorun yaşamazsınız yaşayanlar çok nadiren yaşıyor birkaç nedenden ötürü.

Merhaba arkadaşlar, şu anda kullandığım internet bayağı sıkıntı çıkardığı için taahhütsüz ve mümkünse kurulum ücreti olmayan düzgün internet önerir misiniz?
Valorant gibi pek çok oyunda ping sıkıntısı var. Son günlerde saçma sapan 2 Mbps vermeye başladı kurulum ücreti olan - olmayan olarak önerirseniz sevinirim.
Eki Görüntüle 1585752

Hangi interneti kullanıyorsunuz ve kaç megabitlik paket?

TurkNet Türk Telekom altyapısını kullanıyor TurkNet bazen sapıtıyor arkadaşlarımdan biliyorum mağdur olanda var ama Millenicom'da iyi.

TurkNet iyidir tabii ki de pek sorun yaşamazsınız yaşayanlar çok nadiren yaşıyor birkaç nedenden ötürü.
Hocam bende Turknetin kendi altyapısı var 1000 1000 veriyor.

Hocam bende Turknetin kendi altyapısı var 1000 1000 veriyor.
Türktelekomda kullandım 8 yıl bir sorun görmedim Türktelekomda.

Hangi interneti kullanıyorsunuz ve kaç megabitlik paket?

Veganet diye saçma sapan bir şey hızı bilmiyorum maalesef arada değişiyor ve ping olarak da, internet hızı olarak da ve ikide bir arıza çıkıyor en yakın zamanda TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı