Taahhütsüz İSS önerisi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar, merkezi olmayan bir yerde yaşıyorum ve taahhütsüz internet bağlatmak istiyorum. Netspeed'i tercih etmek istiyorum. Ancak daha iyi öneriniz varsa nedeniyle birlikte onu da alabilirim. Teşekkürler.

Oris Telekom şu anda müşteri memnuniyetiyle öne çıkıyor. Ben de Turknet ve Netspeed düşünüyordum. Ancak çok sayıda şikayetle karşılaştım. Bu sitedeki incelemeleri de okuduktan sonra Oris Telekom'a karar verdim.

Oris Telekom şu anda müşteri memnuniyetiyle öne çıkıyor. Ben de Turknet ve Netspeed düşünüyordum. Ancak çok sayıda şikayetle karşılaştım. Bu sitedeki incelemeleri de okuduktan sonra Oris Telekom'a karar verdim.
Oris Telekom ilk defa duydum memnun musunuz?

Henüz geçiş yapmadım. Ancak bir ön görüşme yaptım. Netspeed ile görüştüğümde bana 83 mbps limitine kadar hız verebileceklerini söylemişlerdi, buna karşın hızımın ortalama 30mbps civarına olacağı belirtilmişti. Kullanıcılar da yüksek ping değerlerinden söz ediyorlardı.
Turknet ise daha beter kullanıcı yorumlarıyla karşıma çıktı.
Oriste bu durumu görmedim. Hattımın maksimum 50 desteklediğini, sağlıklı olarak 40 mbps vereceklerini öğrendim. Oraya gideceğim :)

Ben kullanıyorum. Memnunum. Ofiste (ev aslında) rahatlıkla 5-6 kişi çalışıyoruz. 50mbit altyapı var. ortalama 30-50 arası alıyoruz. Adresinizi ORIS'i telefon ile arayarak sorgulatırsanız daha sağlıklı bir bilgi alırsınız. Malum arka planda en sağlıklı veriyi şirket çalışanları görüyor.

Henüz geçiş yapmadım. Ancak bir ön görüşme yaptım. Netspeed ile görüştüğümde bana 83 mbps limitine kadar hız verebileceklerini söylemişlerdi, buna karşın hızımın ortalama 30mbps civarına olacağı belirtilmişti. Kullanıcılar da yüksek ping değerlerinden söz ediyorlardı.
Turknet ise daha beter kullanıcı yorumlarıyla karşıma çıktı.
Oriste bu durumu görmedim. Hattımın maksimum 50 desteklediğini, sağlıklı olarak 40 mbps vereceklerini öğrendim. Oraya gideceğim :)
Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben 4 aydır kullanıyorum, sorun yaşamadım.
Turknetten internet bağlatmaya çalıştığım zaman tesadüfen gördüm Oris'i. Türknetin müşteri hizmetlerinin olmaması vs. gözümü korkuttu açıkçası vazgeçtim.
Altyapım fiber belki de ondan iyi hizmet alıyorum, 60-70 Mbps arasında değişiyor hızım. Türk Telekom, Süper Online 250₺ civarlarında para istiyorlar, tam soygunculuk. Oris'ten 89₺ye alıyorum.

Oris upload hızlarını net söylemiyor, desteklediği kadarını veriyoruz diyorlar. Açıkçası imza attıktan sonrası soru işareti.

Netspeed ve TürkNet'ten şikayetçi olanlar çok var bu ikisine nazaran Millenicom daha iyi görünüyor, her iki ISS'in kullanıcı grubundan gördüğüm kadarıyla Millenicom'a giden geri gelmiyor. Millenicom'da taahhüt var mı bilmiyorum. Araştırmanızda fayda var.
Oris upload hızlarını net söylemiyor, desteklediği kadarını veriyoruz diyorlar. Açıkçası imza attıktan sonrası soru işareti.
Desteklediği kadar diyorlarsa benim alt yapım 11Mbps uploadı rahat alıyor maks 18Mbps alıyor. O zaman 18 mi tanımlayacaklar yani ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı