Taahhütsüz İSS önerisi

Turknet. Bilemiyorum galiba benim bulunduğum bölgede altyapı iyi olduğu için sorun yaşamıyorum. 75 TL sabit ücret garantisi, 35 mbps internet, indirme hızım 4mb civarı, evde Netflix var 4K videolar dahil donma, kasma vs yaşamıyorum.

Hocam NeetSpeed'e geçerken nasıl bir yol izlediniz? Sözleşmeyi falan nasıl yaptınız?

TurkNet'ten geçiş yaptım.
NetSpeed'i aradım. Bana mail ile 2 blge yolladılar. Onları çıkartıp doldurdum. 5-10 satır bir şey.
Ardından karşı ödemeli gönderdim. Kargo ellerine geçtikten 1 gün sonra mıydı hatta aynı gün müydü aradılar ve 3-4 saat sonra geçiş işlemini yaptılar. Geçiş için bana sadece kullanıcı adı ve şifre yolladılar. Onu da modeme tanıtıp işlemleri bitirdim. Dİğer bütün işleri kendileri halletti. Ayın 1'inde geçmiştim. TurkNet'ten de mesaj falan geldi. Aboneliğiniz iptal oldu diye. Yani bu kadar.

Osmaniye'nin ilçesinde yaşıyorum.

Oris sözleşmesine baktığımda taahhüt olmasa bile abonelik iptalinde indirim tutarını ödüyormuşuz. Netspeed'de ise herhangi bir indirim ödenmiyor. Yalnızca aktivasyon ücreti kurulumda alınıyor. Çok uzun süreli olmayacağı için Netspeed başvurusunu gerçekleştirdim. Teşekkürler...

Oris sözleşmesine baktığımda taahhüt olmasa bile abonelik iptalinde indirim tutarını ödüyormuşuz. Netspeed'de ise herhangi bir indirim ödenmiyor. Yalnızca aktivasyon ücreti kurulumda alınıyor. Çok uzun süreli olmayacağı için Netspeed başvurusunu gerçekleştirdim. Teşekkürler...
Ben de Osmaniye'de yaşıyorum. TT alt yapısı kullanıyoruz bildiğiniz üzere. Türk Telekom paketlerini kullanıyorken; 50Mbps download, 1.50 Mbps civarı upload alıyordum. Netspeed ile aynı alt yapıyla 75 Mbps download ve 3.50-4.00 Mbps civarı da upload alıyorum ve fiyatı da daha uygun. Netspeed internetini 6 aydır kullanıyorum, bir veya iki defa internet kesilmesi gibi sorun yaşadım o da benim için olağan ve kısa sürede çözülmüştü. Gayet memnumum, güzel tercih yapmışsınız. Hayırlı olsun.

@Akif

Benim Netspeed üzerine geçişim bugün tamamlandı. Konusunu açtım geçiş sonrası durumu paylaşmak için.
Onaylandığı zaman değerlendirebilirsin.

Aklındaki durumları bilgileri paylaşmanı bekliyorum konu açıldıktan sonra.

Netspeed tavsiye ederim.

Oris - Millenicom gibi alternatif sağlayıcılar ile görüştüm. Müşteri ve teknik bilgileri bana yetersiz geldi. Bu yüzden Netspeed tercih ettim. Taahhüt zorunlu değil. Ama Taahhüt ile birlikte kurulum ücretsiz oluyor. Üstüne 6-12 ay süresine göre sabit fiyat garantisi alıyorsunuz. Kur çok dalgalandığı için işe yarayacaktır. Ben 6 ay taahhüt verdiğim için fiyat artışından etkilenmedim.

Merhabalar netspeed bağlattınız sanırım, verim ne durumda acaba?

@Akif

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı