Tab 5 Android Tablete Windows Kurma

Ahmtkrhnbyrm

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle yardım eden etmeyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bende milli eğitim bakanlığının dağıttığı tab 5 tablet var ve android çok kullanışlı olmuyor. Slayt hazırlama vb. İşler daha kolay yapılamıyor malesef bu yüzden internette kısa bir araştırma yaptım android tablet windows 10'a nasıl çevrilir diye tab5 yerine alternatif hatta daha kötü özelliklere sahip tabletlere format atılıyor. Sizden ricam bu format daha mı iyi olur? Performansdan bir kayıp yaşar mıyım? Bu arada windowsa geçirmeye kararliyim ancak driver konusunda sıkıntı yaşıyorum. Dokunmatik ekran driverı, ethernet driverı ekran driverı vb. Bunlari bulmamda nasıl kurulacağını bana adım adım öğretir misiniz? Belki bilgisayarı olmayan kişilerde bu şekilde giriş seviyesinde bir bilgisayar sahibi olabilirler hem benim hem de diğer arkadaşlarımın yararlanması için yardımlarınızı bekliyorum. Hepinize teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı