Tab A7 şarjı %100 ama hala şarj oluyor

T.t

Hectopat
Samsung Tab A7 cihazım var. Şarj %100 oluyor ama hala şarj olmaya devam ediyor. 1 saat 2 dk sonra dolacak yazıyor ve gittikçe azalıyor, sonra tam şarj oluyor.

Tableti 2. el aldığınız için bataryası ve kulaklık girişi bozuk olabilir. Tableti aldığınız yere bu sorunları sordunuz mu?
suan 23% batarya var ve 8saat 10dk ekran suresi aldim. 1950tl ye aldim. henuz reset atmadim cihaza zaten birkac haftaya android 12 gelecek o zaman reset atacam.
suan herseyden cok canimi sikan fb lite da karanlik modun olmasina ragmen normal fb da yok :D
@hbplus Ben şuanlık böyle kullanıyorum.Cihazı güncel tutuyorum şuanlık daha stabil gibi duruyor.Fakat %100den sonra şarj olma devam ediyor.
ben hic reset atmadim acaba sen denedin mi? android 12 gelince yukleyip sonra reset atacam alete. tek merak ettigim neden ekran kapaliyken kac saat oldugunu yazmamasi. 23% sarj var suan ve 8 saat 10dk ekran suresi yaziyor. 2 gun once sarj etmistim

@hbplus Ben Android 12'yi güncellemeyeceğim ki şu an Android 11 geliştirme güncellemesini bile bekletmekteyim. Şarj göstergesi konusuna gelirsekte maalesef ki o konu hakkında bir bilgim yok.

@hbplus Ben Android 12'yi güncellemeyeceğim ki şu an Android 11 geliştirme güncellemesini bile bekletmekteyim. Şarj göstergesi konusuna gelirsekte maalesef ki o konu hakkında bir bilgim yok.

Şu an kullandığın tam surum nedir? Neden digerlerine gecmek istemiyorsun? Tableti kasar diye mi?
bir de dual messenger neden yok bu tablette biliyor musun? bana 2 fb messenger lazım mesela.
ayrıca fb lite karanlık mod olurken normal fb'ta yok :(
Samsung Tab A7 cihazım var. Şarj %100 oluyor ama hala şarj olmaya devam ediyor. 1 saat 2 dk sonra dolacak yazıyor ve gittikçe azalıyor, sonra tam şarj oluyor.
bu sefer sabaha kadar sarjda biraktim ve sarj oluyor ibaresi bitmisti ve 100% de kullanmayi hazir bekliyordu. demekki gostergede yazilimsal bir sorun var.

Son düzenleme:
@hbplus Şu an kullandığım sürüm Android 11 Kasma olur diye güncellemiyorum size kalmış bir şey. Ama Android 10'da olsaydım. 11'e Yükseltmezdim 10'da daha stabildi. FB Lite ve Dual Messenger hakkında bir bilgim yok. Aynen büyük ihtimal yazılımsal bir problem.

Yeni konular

Geri
Yukarı