Çözüldü Tab E 9.6 "Samsung Galaxy" yazısında kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shinyapo LXXIV

Decipat
Oreo'dan 4.4.4'e geçmek istiyordum. İlk önce bu linkten sürümü indirdim (Download GALAXY Tab E 9.6 Wi-Fi SM-T560 (TUR) T560XXU0APL1 in Samfw - Samsung firmware download). Sonra bu (

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

) Arkadaş ne yaptıysa yaptım her şey aynıydı fakat benim MD5 dosyam 3 taneydi ve de bende hepsini sırayla yaptım. Sonra karşıma TWRP sayfası çıktı ve ben de bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş ne yaptıysa yaptım. Fakat bende Install'da sistem gözükmedi sonradan ben Odin ile sistem direkt cihazdadır diye reboot>system'e bastım. Şimdi ise Galaxy Tab E ekranında kaldı. Büyük ihtimal videodaki gibi sistemi sildiğimden böyle duruyor. Ne Power + Home + ses kısma tuşu kombinasyonu çalışıyor ya da diğer kombinasyonlar. Batarya bitene kadar durmayacak gibi. Yardım edin lütfen orijinal hâle getireyim derken cihaz elimde kalmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Odin prgoramının son sürümünü bu siteden indirin.

Ekran görüntüsü 2022-02-27 162123.png

Seçenekler böyle ardından yüklemeye başlayın cihaz açılıp kapanacak ve kullanılabilir durumda olacak.

Google tarafında Android 4.4 desteği kesildi, kullanımda sıkıntı yaşatabilir.
Yeniden yazılım atman gerekli diye düşünüyorum. Çünkü yazılım çökmüş. Sarjının bitmesini bekle sonra tekrar TWRP üzerinden yazılımı sil yeniden başlat. Odin Mode'a gir yazılımı kur.
Bu arada bazen beklerken yeniden başlayabiliyor. O yüzden beklemede kalın.
Ses açma ile güç tuşuna basın belki yeniden başlayabilir.

Yeniden yazılım atman gerekli diye düşünüyorum. Çünkü yazılım çökmüş. Sarjının bitmesini bekle sonra tekrar TWRP üzerinden yazılımı sil yeniden başlat. Odin Mode'a gir yazılımı kur.
Bu arada bazen beklerken yeniden başlayabiliyor. O yüzden beklemede kalın.
Ses açma ile güç tuşuna basın belki yeniden başlayabilir.
Hocam peki 1. videodan sonra ne yapmam lazım. Kardeşime söz verdim bu işin bugün bitmesi lazım.

Tam anlayamadım, tablete root atmayamı çalışıyorsunuz yoksa stok ROM mu kurmak istiyorsunuz?
Tablet Android 4.4.4 ile geldi. Biz bunu pandemi başında telefoncuda 7'ye çevirdik Oreo demişim. Çok yavaştı ve daha sonra çalışmadı. Bende hem hızlı olsun hem de orjinal olsun diye 4.4.4'e çevirmeye çalışıyorum. Kardeşim kullanacak. Stok ROM deniyor galiba.

Ekran görüntüsü 2022-02-27 162123.png

Seçenekler böyle ardından yüklemeye başlayın cihaz açılıp kapanacak ve kullanılabilir durumda olacak.

Çözüm

Eki Görüntüle 1317746

Sıkıntı yok en kötü Firefox kullanır. YouTube, Play Store aktif kullanılsın yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı